0
clear
  • mDesign Триаголник Метал & Стакло во Стават Акцент на Маса - Мали Страна/Крај/Пијалок на Маса - Декоративни Нозе, Стакло Врвот - Дома Декор Акцент Мебел за Дневна Соба, Сп?
  • -20%
  • -20%
mDesign Триаголник Метал & Стакло во Стават Акцент на Маса - Мали Страна/Крај/Пијалок на Маса - Декоративни Нозе, Стакло Врвот - Дома Декор Акцент Мебел за Дневна Соба, Сп?

mDesign Триаголник Метал & Стакло во Стават Акцент на Маса - Мали Страна/Крај/Пијалок на Маса - Декоративни Нозе,

DEN 525.60

Достапност
Достапно за нарачка

Овие мебел единици функција отстранлив ткаенина фиоки со засилен база и се идеални за мали простори во малечки' спални соби или playrooms.КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА : Направен од силен челик со трајни заврши; Стакло tabletop; Лесно Care - Ги чистат со влажна крпа.Се забавува гостите и го стави надвор пијалоци и грицки за собирање или останатите преносни компјутери, додадени фајлови : , и компјутер за време на работниот ден.Овој сет на акцентот маси се разликуваат во височина и може да се користи за да се прикаже богатство предмети во дневната соба, гостинската соба, или во спалната соба.Лесно да се одржи играчки, игри, книги, капи, чорапи, onesies, пелени, ќебиња, pacifiers, burping облека, брише, и други essentials.КОМПАКТЕН : убаво едноставна табела доволно компактен за да се вклопи во мали или во тесни простори; Овој сестран акцент табела додава еден допир на стилот на вашиот декор и tucks уредно во помали простори, или работи одлично како од страна на маса во секој простор; На tabletop е совршен приказ област за омилени фотографии, растенија, светилки и други декоративни додатоци, или само за поставување надолу шолја кафе или чај; Овој убав табела е идеална акцент парче за куќи, станови, апартмани, condos, колеџ dorm соби, или кабини.Овие разноврсна крајот табели може да магацинот на врвот од еден на друг да се зачува простор, веднаш до кауч или стол или тие можат да бидат поделени и се користи на сопствените за работа и за одмор.СМИСЛЕНО ГОЛЕМИНА : Мерки 13.ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН : Овој класичен табела работи со современите и повеќе традиционалното украсување шеми - тоа надополнува сè, од индустриски модерната да селски ентериери; Ова стабилна табела нуди висок дизајн по цена која е во право за секого и додава стил изјава до вашиот дом; Оваа табела се вклопува во вашиот простор.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ПВЦ цевка е направен од рециклирани пластични и се тестирани за својата издржливост (3) На средна густин

Песок на ѕвонење заврши.Одликувајќи се со уникатна комбинација на рустикални и индустриски стил, оваа ц

Нуди доволно простор за складирање под капакот; Безбедност на шарки се спречи треснувајќи.Античкиот цр

(2) Smart Дизајн : Лесно Собранието и Не се потребни алатки.Нема фаул мирис, трајни и материјал е најстабилни

Нема дополнителни трошоци за поправки делови, работна сила и превозот се сите опфатени Полипропилен Ку

[ДАМКА ОТПОРНИ Започне вашиот килим пребарување со Safavieh и да се истражуваат 100.На долготрајни LED се интег

Please wait...