0
clear
  • Igloo Кулер Замена Стандард за Тројно Snap Мозоци Приклучок (2pk)
  • -20%
  • -20%
Igloo Кулер Замена Стандард за Тројно Snap Мозоци Приклучок (2pk)

Igloo Кулер Замена Стандард за Тројно Snap Мозоци Приклучок (2pk)

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

Околу 13/16" во дијаметар на навој дел.Тројно snap (притисни-за-затвори) врзан капа.Вклучува : 2 мозоци приклучоци со притисни-за-затворете капа и орев со заптивка & миење.Лесен за инсталација : Место на приклучокот преку кулер, завртка надолу gasketed орев.Triple-snap капа печати тесни за да се спречи протекување, врзан капа, помага да се спречат капа на косата.ДВОЈНО ПРОВЕРЕТЕ ги вашите кулер е исцедете го приклучиш на дупка големина и кулер дебелина на ѕид.Ова НЕ е универзален мозоци приклучок за Igloo ладилници, како што постојат и други големини на располагање.Направени од страна на Igloo.Се вклопува Igloo ладилници со приближна 7/8" инчен надворешниот дијаметар исцедете го приклучиш на дупка и 7/16 инчен кулер дебелина на ѕид.Тројно snap (притисни-за-затвори) врзан капа.Лесен за инсталација : Место на приклучокот преку кулер, завртка надолу gasketed орев.Triple-snap капа печати тесни за да се спречи протекување, врзан капа, помага да се спречат капа на косата.Вклучува : 2 мозоци приклучоци со притисни-за-затворете капа и орев со заптивка & миење.ДВОЈНО ПРОВЕРЕТЕ ги вашите кулер е исцедете го приклучиш на дупка големина и кулер дебелина на ѕид.Ова НЕ е универзален мозоци приклучок за Igloo ладилници, како што постојат и други големини на располагање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

97 инчи Белешки : Не го стави во водата премногу долго време, или тоа може да го апсорбира премногу вода и

Please wait...