0
clear
  • APDTY 112542 Гас Тело w/Actuator IAC Неактивен Воздушна Контрола TPS Позиција Сензор
  • -20%
  • -20%
APDTY 112542 Гас Тело w/Actuator IAC Неактивен Воздушна Контрола TPS Позиција Сензор

APDTY 112542 Гас Тело w/Actuator IAC Неактивен Воздушна Контрола TPS Позиција Сензор

DEN 1437.12

Достапност
Достапно за нарачка

Целосна Премиум Квалитет Гас Тело Вентил Actuator Собранието.Вклучува Нови Гас Actuator, IAC Мрзлив за Воздушна Контрола, & TPS Гас Позиција Сензор.Решава Непостојаноста Гас Одговор Од Неуспехот Гас Тело.Решава Одолговлекување Прашања Од Неуспехот Гас Тело.Го заменува 04891735 AC, 4891735 AC, 4891735 AD, 4891735 AB, S20176, 977-025, TB1150, ETB10008. Бренд Нови Гас Тело Assembly Includes Гас Actuator, IAC (во Празен Воздушен Контрола), TPS (Гас за Позицијата на Сензорот)Вклопува 2007-2014 Chrysler 200 (4-Цилиндричен Мотор)ВКЛОПУВА 2007-2010 Chrysler Sebring (2.4 L 4-Cylinde Моторот)се Вклопува 2007-2014 Dodge Avenger (4-Цилиндричен Мотор)Вклопува 2007-2012 Dodge Калибар (4-Цилиндричен Мотор)Вклопува 2009-2017 Dodge Патување (4-Цилиндричен Мотор)Вклопува 2007-2017 Jeep Compass (4-Цилиндричен Мотор)Вклопува 2007-2017 Џип Патриот (4-Цилиндричен Мотор)Заменува 04891735 AC, 4891735 AC, 4891735 AD⚠ Калифорнија Предлог 65 ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Овој производ содржи хемикалии познати на Државата Калифорнија да предизвикаат рак и вродени малформации или други репродуктивни штета.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Натпревари OE форма, одговара, а функција.Ги вклучува сите неопходни дихтунзи и заптивки потребни за ком

Синтетички ЈП Ратан.52" Должина x 14.Челик Метална Рамка.Декоративни Акцент.Едноставна организација на ал

КВАЛИТЕТНО НАПРАВЕНА ЗА i PHONE 13 ПРО MAX ????Заштитна i Phone 13 Про Max случај завиткани во Mujjo е потпис кожа.Дизајн

Длабоко чистење моќ.Нежно ги отстранува тешка храна дамки.Свеж мирис на лимон.Моќен прав обезбедува дла

Хавајски Фламинго Ананас Тематските Декорации се дизајнирани за Luau Партија Материјали Роденден Украси

Се продаваат како 1 Секој.Растенијата добиени ензими ги отстранува заглавени на храна и маснотии природ

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

УНИВЕРЗАЛНА SKID STEER ВРСКА : Нашиот супериорен дизајн се вклопува во речиси сите пропадна steers, товарачи, и

Лепило Поткрепени – удобен лепливи ленти и кораоф поддршка овозможи лесна инсталација на двете хоризо

Отпорен на вода Далечински Бас Контрола IPX6 Номинална (поздравниотдоказ, не подводни), Наменети да биде Р

Чувајте ги вашите Новогодишни украси безбедни од штетата и прашина со овој складирање сад.Изберете од б

ПРИРОДНИТЕ : Фосфатслободни и sceptic резервоарот безбедно.ECOLOGO уверение за својата намалено влијание врз

ТАТНЕЖОТ РАЗЛИКА, Бидејќи ние не плаќаат за славна личност текст, ние сме во можност да се создаде и да г

【Се ВКЛОПУВА】Компатибилен со 1992 1993 1994 1995 Хонда Граѓански, 1993 1994 1995 1996 1997 Година, Хонда Граѓански del Sol, 1994

Зајакот Крзно.Совршен ладното време моден додаток за да се задржи топло пријатна и стилски.Дебела кадиф

Нема чуден мирис.Внатрешна и надворешна декорација, совршени за дневна соба, кујна, студија, бања, скали,

Please wait...