0
clear
  • КЕЛИ KLARK Жените 9 Chino Шорцеви, се Водат Обичните Домот Голф Бермуди Шорцеви
  • -20%
  • -20%
КЕЛИ KLARK Жените 9 Chino Шорцеви, се Водат Обичните Домот Голф Бермуди Шорцеви

КЕЛИ KLARK Жените 9 Chino Шорцеви, се Водат Обичните Домот Голф Бермуди Шорцеви

DEN 368.64

Достапност
Достапно за нарачка

75% Rayon, 20% Најлон, 5% Spandex.Кука и Око затворање.Машина За Миење.СУПЕР се ВОДАТ : Овие цврсти бермуди шорцеви се стокмено во премиум водат ткаенина, голема еластичен перформанси на ногата од хип на бедрото.Оваа супериорен еластичност може да ја заживеат различни слика видови.ГОЛЕМА УДОБЕН : Овој класичен Бермуди Шорцеви намали право над колено со кожата-пријателски и лесен материјал, нудат супер удобност и полиран изглед.Мека ткаенина може да ве загрее, но фитил далеку пот за да бидете кул и удобно во текот на работата или вежба.ПОГОДНИ ПРИЛИКИ : Погоден за спорт на отворено или во затворен простор како голф, тренинг, јога, велосипедизам и џогирање и така натаму.Исто така, мека за секојдневно носење и работа во канцеларија или дома.ДОМОТ ШОРЦЕВИ ЗА ЖЕНИ : Нашиот модерен панталони карактеристики класичен одговара и во средината на должината inseam за елегантен изглед и разноврсна употреба.Оваа убава шорцеви се специјално дизајнирани да го гушнавте вашето тело, форми вашиот криви, те прави да изгледаат шик, јасни, и модата.ДИЗАЈН И НЕГА : Zip летаат со кука-и-око затворање и екстра копчето внатре, длабоко чудни странични џебови и декоративни задните велт џебови.Multicolors и големини, види специфични мерни податоци во големина на табелата.Машина за миење во кул, висат да се исуши.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Најлон Spandex со Полиестер Spandex лагер.На Хидро Краток има вграден, отскокнувањеслободен шише џебови за да

Се повлече На затворање.ДпиОДГОВАРА влагаwicking технологија.Најк Flex ткаенина се протега со вашето тело.Ле

Еластична затворање.Тексас, висок квалитет на ткаенини, мек и удобен, дише, лесни, не irritative да babys' кожата.

93% Полиестер, 7% Spandex.Се повлече На затворање.Рака Мие Само.Ткаенина има мало истегнување, редовно се вкло

93% Полиестер, 7% Spandex.Се повлече На затворање.Рака Мие Само.Ткаенина има мало истегнување, редовно се вкло

Mesh.Drawstring затворање.Машина За Миење.Брз Сува Mesh Ткаенини Лесни Не кајгана.Ве молиме Двојно Проверете Ја Г

33" Должина : 40cm / 15.Drawstring затворање.Ве молиме погледнете го преглед пред избирање на големина.78" Големина :

Она што ќе добиете за : 1 парчиња мажите е полна боја или маскирна шема лето обичните работи панталони со

Еластична затворање ★ ДИЗАЈНИРАН од СТРАНА на CLIMBERS за максимална ефикасност : лесни, еластичен, дише, тр

Drawstring затворање 【МУЛТИЏЕБОВИ】Овие пешачење шорцеви имаат 5 Џебови во вкупно, вклучувајќи 2 предни џебо

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 96% Полиестер, 4% Spandex.Увезени.Предвреме

98"Size : XXXLBust : 112cm / 44.52"Shoulder : 48cm / 18.74"Sleeve : 67cm / 26.94"Shoulder : 46cm / 18.Машина За Миење ☆❀Качулка Sweatshirt Pullovers Маскиран

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Drawstring затворање 【МУЛТИЏЕБОВИ】Овие п

78" Големина : L НАС : 8 велика БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 72cm / 28.Совети : Димензии се помали од просекот,

90"Length : 72cm / 28.56"Sleeve : 64cm / 25.95"Sleeve : 65cm / 25.11"Length : 71cm / 27.94"Shoulder : 46cm / 18.20"Size : XLBust : 104cm / 40.80"Shoulder : 42cm / 16 ☆❀т кошули з

Најлон Spandex со Полиестер Spandex лагер.На Хидро Краток има вграден, отскокнувањеслободен шише џебови за да

Drawstring затворање 【МУЛТИЏЕБОВИ】Овие пешачење шорцеви имаат 5 Џебови во вкупно, вклучувајќи 2 предни џебо

100% Полиестер.Drawstring затворање.ДпиОДГОВАРА технологијата ви помага да останете суви, удобно и фокусирани

Се повлече На затворање.ДпиОДГОВАРА влагаwicking технологија.Најк Flex ткаенина се протега со вашето тело.Ле

100% Полиестер.Еластична затворање.HIGHT КВАЛИТЕТ МАТЕРИЈАЛ : Полиестер.На "лизгање" материјал не се огранич

100% Памук.Drawstring затворање.Рака Мие Само.Drawstring затворање 【МАТЕРИЈАЛ】100% Памук.Мека допирање и кожапријат

Ова е дише, и тоа може да остане удобно и сува под најтешките услови.Копче затворање.Лесно да се Спарите

Please wait...