0
clear
  • Akatva Olenyok Т Зглоб Set - 6 Парчиња Тешки Портата Шарки за Дрвени и Метални Огради, Врати, Кабинети - Антички Железо Штала Барака Вратата Шарки Хардвер Комплет - Црна Прав О
  • -20%
  • -20%
Akatva Olenyok Т Зглоб Set - 6 Парчиња Тешки Портата Шарки за Дрвени и Метални Огради, Врати, Кабинети - Антички Железо Штала Барака Вратата Шарки Хардвер Комплет - Црна Прав О

Akatva Olenyok Т Зглоб Set - 6 Парчиња Тешки Портата Шарки за Дрвени и Метални Огради, Врати, Кабинети - Антички

DEN 863.76

Достапност
Достапно за нарачка

✅ ЗАВРШИ ПОРТАТА ЗГЛОБ ПОСТАВУВАЊЕ СО СЛОБОДНИ ЗАВРТКИ : Овие 201mm x 107mm x 10мм тешки шарки дојде со дополнителна монтажа завртки, да се направи инсталација полесно. ✅ ОДЛИЧНА ЗА ВАШИОТ ШТАЛА, ОГРАДАТА & ВРАТАТА : Овие внатрешна и надворешна шарки ќе цврсто држете го вашиот врата или кабинет рамка, што го прави #1 сет на штала вратата шарки, оградата шарки, прозорецот или пилешко барака шарки.Го подигне стилот на секоја врата во вашиот дом со овие украсни tee шарки. ✅ ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА ВО НИКОЈ ВРЕМЕ : Изберете позиција на барака зглоб, обележете го поправање на дупки со молив, вежба пилот дупки за сите fixings и да ја поправите обврзувачки зглоб со специјални завртки се вклучени во нашата група.Зошто Да Се Избере Нашиот Tee Шарки Сет?Тука Се И На Врвот 3 Причини!✅ КОРОЗИЈА-ОТПОРНИ на ЦРНО во ПРАВ ЗАВРШИ TEE ШАРКИ : за Разлика од мало шарки за врати, нашите тешки-должност леано железо tee зглоб поставување ќе остане како сосема нов целата година. ✅ ИДЕАЛЕН ЗА ДЕСНАТА И ЛЕВАТА РАКА ВРАТИ : Оваа тешка должност зглоб поставен е погодна за двете лево и десно-страна апликации. ✅ ПОДИГНЕТЕ НА ДИЗАЈНОТ НА СЕКОЈА ВРАТА : Нашата бел во облик на црн вратата шарки ќе додадете еден допир на елеганција на вашиот дрво или метал врати. ✅ МЕГА-ВРЕДНОСТ 2-ПАРЧЕ СЕТ СО ЕКСТРА ЗАВРТКИ : Нашата сет вклучува 2 x антички tee шарки и појавување на завртки, па лесно можете да го надградите вашиот старите шарки, без да се купи дополнителни навртки или други додатоци.Еве Како Можете Да Направите Вашиот Внатре И Надвор Врати Малку Повеќе Стилски!Треба сет на здрав, лесно подесување на рака вратата шарки за вашиот дом врати, барака windows, животно засолништа или деца' театар?Воведување На Тешки Врвка За Зглоб Поставени Од Страна На Akatva!Сега вие не мора да се решат за тенка, мала рака вратата шарки, кои се наведнуваат лесно, црни шарки за прозорци кои се опфатени во рѓа наскоро или ковано железо рака шарки дека цената на среќа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Тежина : 122g; Пакет Содржина : 8pcs x Виткање Поддршка Зглоб.Главната Боја : Бронзени Тон; Материјал : Метал.Им

Стил : / ; Боја : / .Тежина : 102g; Пакет Содржина : 1 x Замрзнувач Вратата Зглоб.Материјал : Метал; Име На Произв

Стил : Шарки; Боја : Злато На Ѕвонење.Пакет Содржина : 10 x Позиционирање Поддршка Шарки; Тежина : 110g.Материј

Се продаваат во парови 13 / 8" Барел ширина 6" должина.Еден зглоб тежи од 2,5 кг.Тежина капацитет од 850 lbs по па

Пакет Содржина : 1 x Вратата Зглоб; Тежина : 93g.Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик; Име На Производ : Вратата З

Стил : / ; Боја : / ; Пакет Содржина : 1 x Вратата Зглоб.Тежина : 166g; Материјал : Железо.Име на производ : Вратат

Усвојува фрлија цинк легура,убава и анти ' рѓа.Со 2 модел да се изберат за да се задоволат вашите различни

Пакет Содржина : 2 парчиња x двонасочни Зглоб,1 x Клуч,Некои Завртки; Тежина : 893g.Главната Боја : Сребро Тон;

Пакет Содржина : 1 Сет x Вратата Hasp Главен; Тежина : 29g; Главна Боја : Сребро на Ѕвонење.Материјал : Метал; Им

Направени од морски одделение од нерѓосувачки челик ,се спротивстави на корозија,издржливи.Прецизност

Стил : Вратата Задник Зглоб; Боја : Бронзени На Ѕвонење.Пакет Содржина : 8 x Задник Шарки; Тежина : 100g.Матери

Тежина : 53g; Пакет Содржина : 10pcs x Позиционирање Поддршка Шарки.Главната Боја : Злато Тон; Материјал : Мета

Стил : / ; Боја : Злато На Ѕвонење.Пакет Содржина : 10pcs x Задник Зглоб; Тежина : 103g.Материјал : Метал; Име На Пр

Тежина : 10g; Пакет Содржина : 1 x Позиционирање Поддршка Шарки.Главната Боја : Бронзени Тон; Материјал : Мет

Вртливата Заварувањена Зглоб со Лешник.завртување за 180 степени.Направени за монтирање на плоча, болт, о

Пакет Содржина : 2 ПАРЧИЊА x Зглоб; Тежина : 8g.Главната Боја : Бронзени Тон; Материјал : Метал.Име на произво

Ве молиме оставете feed врати како што вредноста на сите наши клиенти коментари 50 Mm Висока 39 Mm Ширина Во От

Тежина : 149g; Пакет Содржина : 4pcs x Вратата Зглоб, Некои Завртки.Главната Боја : Сребро Тон; Материјал : Не ' Р

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Стил : / ; Боја : Бронзени На Ѕвонење.Пакет Содржина : 8 x Поддршка на Шарки, Некои Завртки; Тежина : 136g.Матер

Пакет Содржина : 2 парчиња x Вратата Зглоб; Тежина : 291g.Главната Боја : Сребро Тон; Материјал : 304 Од Не ' Рѓос

Пакет Содржина : 1 x Вратата Зглоб, Некои Завртки; Тежина : 145g.Главната Боја : Црна; Материјал : Не ' Рѓосувач

7" Челик Плоштадот Зглоб W / плоча.Плоча големина 1 1 / 2" x 3 / 8".Листата е за еден пар на зглоб.Тешки зглоб со т

Тежина : 100g; Пакет Содржина : 10 x Кутија Зглоб.Главната Боја : Бронзени Тон; Материјал : Железо.Име на произ

Тежина : 150g; Пакет Содржина : 8pcs x Позиционирање Поддршка Шарки.Главната Боја : Бронзени Тон; Материјал : М

Please wait...