0
clear
  • DECOU Солидна Боја Класичен француски Уметник Beret Шапка Волна
  • -20%
  • -20%
DECOU Солидна Боја Класичен француски Уметник Beret Шапка Волна

DECOU Солидна Боја Класичен француски Уметник Beret Шапка Волна

DEN 263.76

Достапност
Достапно за нарачка

100% Волна. 100% волна и дебел материјал и помогне да се задржи топло.Една големина одговара на повеќето и добра condistion во истегнување.Многу бои и тоа е голем опсег за да изберете.Тоа може да биде одличен подарок избор и тоа го покажува вашето срце и, исто така, длабока грижа.Дефинитивно голема капа за зима. 100% волна и дебел материјал и тоа е голема капа за зима.Тоа може да биде одличен подарок избор.Тоа е во одличен квалитет и ние нудиме 100% сигурни дека тоа и голема откако услуги, како и.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Печати на враќање превозот етикета.ве молиме да забележите тоа треба 36 дена за правење.Одете на Вашите Н

Пакет Содржина : 1 x beret шапка.На практичен и топло подарок за Божиќ,birthday (роденден), ноќта на Вештерките и

Машина За Миење.Интегрален одговара.Топло и пријатно се чувствуваат.Внатрешниот термичка обвивка.Ерго

100% Волна 100% волна и дебел материјал и помогне да се задржи топло.Една големина одговара на повеќето и до

Ве молиме не го мие!Суво чистење само.рачно изработени од волна beret, прифати нарачана цел, ако ви треба пр

Интегрален одговара.Топол и пријатен на допир.Внатрешниот термичка обвивка.Ергономски облик прилагоде

85% Акрил, 15% Волна.Рака Мие Само.Изработени од 85% акрил и 15% волна.Мека на допир, лесни и дише.Класичен изгл

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

????【Премиум Материјалот】Овие прекрасни француски стил beret капи се квалитетни акрил и се високо квалите

43.5% Акрил, 32.5% Полиестер, 24% Најлон.Рака Мие Само.Добро направени од 43.5% акрил, 32.5% полиестер, 24% најлон.Мека

85% Акрил, 15% Волна.Рака Мие Само.Изработени од 85% акрил и 15% волна.Мека на допир, лесни и дише.Класичен изгл

Драги слатко : ви Благодариме за вашето трпение да чека толку долго време.Суво Чистење Само.Ве молиме не

На практичен и топло подарок за Божиќ,birthday (роденден), ноќта на Вештерките и нови години за жени и девојк

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

43.5% Акрил, 32.5% Полиестер, 24% Најлон.Рака Мие Само.Добро направени од 43.5% акрил, 32.5% полиестер, 24% најлон.Мека

5% Полиестер, 24% Најлон Големина : една големина одговара на повеќето Перење Настава : Рака мие или суво чи

Please wait...