0
clear
  • Herschel Роман Duffle
  • -20%
  • -20%
Herschel Роман Duffle

Herschel Роман Duffle

DEN 2054.88

Достапност
Достапно за нарачка

Увезени.Полиестер обвивка.Патент затворање.Потпис шарени лагер.Главната преграда со водоотпорен патент.Засилен рачки за удобно носење.Отстранлив поместена рамо, рака.Потпис чевли за замрзнување.Романот duffle е идеална weekender дека карактеристики функционална страна-пристап чевли за замрзнување, одржување на обувки посебни и лесно достапни.Отстранлив поместена рамо, рака.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Издржливи полиестер.Пространа главната преграда.Во согласност скејт тркала систем.Удобноста поместен

Издржливи полиестер.Пространа главната преграда.Во согласност скејт тркала систем.Удобноста поместен

Платно.Земја на производство : Индија.Производителот : Texsport.Мерки 50" x 30" Достапен во 3 големини во Црна и М

Полиестер.КАРАКТЕРИСТИКИ : 1 Чевли Преграда, 1 Zippered Пред Џеб за Клучеви / Mouthguard / Телефон, 1 Кошаркарска Топ

100% Полиестер.Увезени.Полиестер обвивка.Патент затворање.Доживотна гаранција.Пространа главната прегр

Патент затворање 100% рециклиран 600d x 1500d Super Grid Тело Материјал со Сина Знак одобрени боја боење процес пов

Се одликува со рачки на врвот на торба за удобно носење.Сува Влажни Одделени Дизајн : висока густина вод

【Проширување Дизајн и Лесен и Лесно Да се Чисти】Ова патување duffle торба може да се прошири од 8.7 инчи да 1

2 Сребро Рефлексивни ленти на предната размавта за безбедно возење.Транспарентен винил џеб на предната

Платно.Земја на производство : Индија.Производителот : Texsport.Мерки 50" x 30" Достапен во 3 големини во Црна и М

Издржливи полиестер.Пространа главната преграда.Во согласност скејт тркала систем.Удобноста поместен

Патент затворање 100% рециклиран 600d x 1500d Super Grid Тело Материјал со Сина Знак одобрени боја боење процес пов

Кој ви овозможува да се менува во текот на стандард рачка на тркалање куфер или багаж, го направите ваши

Материјал : Топ СТП кожа, па торба ќе имаат малку мирис на тоа кога сте го добиле ќеса, и тоа ќе исчезнат п

ИЗГРАДЕН за ДА ТРАЕ Изградена со силна dobby најлон, оваа торба, исто така, има пластични копчиња под за за

Издржливи полиестер.Пространа главната преграда.Во согласност скејт тркала систем.Удобноста поместен

Please wait...