0
clear
  • KiWAV Мотоцикл Гас Носител На Крстарење Рокер Им Помогне На Остатокот Педалот За Гас Асистент Универзална
  • -20%
  • -20%
KiWAV Мотоцикл Гас Носител На Крстарење Рокер Им Помогне На Остатокот Педалот За Гас Асистент Универзална

KiWAV Мотоцикл Гас Носител На Крстарење Рокер Им Помогне На Остатокот Педалот За Гас Асистент Универзална

DEN 263.28

Достапност
Достапно за нарачка

Работат на гас, без да се притисне на контрола.Кратко и широк ергономија бран форма дизајн - нема повеќе да вцепенен прсти обидувајќи се да ја задржи брзината на долгите патувања.Гума внатре се зголемува триењето помеѓу канџите и носителот кој го прави тоа подобро држат заробен.Лесен за употреба со тешки ракавици.Мора да се има gadget за секој велосипедисти!Не пропуштајте!раце релаксирано за време на долги јава.Кратко и широк за полесно користење.Идеален начин да се задржи вашите раце релаксирано за време на долги јава.Ергономија бран форма дизајн.Нема повеќе да се вцепенен прсти обидувајќи се да ја задржи брзината на долгите патувања со овој гас за крстарење асистент од Ki WAV.Гума внатре се зголемува триењето помеѓу канџите и носителот кој го прави тоа подобро држат заробен.Мора да се има gadget за секој велосипедист!Не пропуштајте!.Материјал : ABS Количина : 1 Парче со гума(црна или бела ) стегач во Боја : Црна Нето Тежина : 25 g Компатибилност : се Вклопува до 1 1/8 инчи надворешниот дијаметар зафат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

За Ducati Скремблер 2019 На HZXHS Гас за Заклучување беше наменета да се користи со триење влошки.Триење влошки

Одговара за 7 / 8" ( 22mm) бар dirt bike, компатибилен со поголемиот дел од 50cc, 90cc, 110cc 125cc & 140cc 4мозочен удар dirt bike, ми

Дното Комплет може да се меша со користење на индикатор копчето за домување.Не постојат други интерфере

СОСЕМА НОВ КОНТРОЛЕН МЕХАНИЗАМ ЗА 6.5 HP И ПОД ГАС ПОГОНСКИТЕ МОТОРИ.КОНТРОЛЕН Е НАМЕНЕТА ДА СЕ КОРИСТИ ВО

Висок квалитет,долготрајни флексибилни кабли На 33 C тип се погодни за outboard inboard и стерн, вози мотори.Тие

Please wait...