0
clear
  • 5Packs 9 3/4 x 13 Јасно Пластика Поштенски Пликови Писмо Датотека Документ Хартија Папка Случај Assorted Colors
  • -20%
  • -20%
5Packs 9 3/4 x 13 Јасно Пластика Поштенски Пликови Писмо Датотека Документ Хартија Папка Случај Assorted Colors

5Packs 9 3/4 x 13 Јасно Пластика Поштенски Пликови Писмо Датотека Документ Хартија Папка Случај Assorted Colors

DEN 335.28

Достапност
Достапно за нарачка

????Мерење : 9.84" x 13" x 1.18" (25 x 33 x 3cm), оваа големина ќе биде совршен држи 8-1/2" x 11" хартија. ????Лесно-лизгајте со патент држи вашата датотека хартија безбедно, 5 бои патент за подобро асортиман. ????Папката е направен од премиум пластика, карактеристики солза-отпорни, трајни и водоотпорен. ????Проѕирен архивски квалитет папка случај обезбедува видливост и документ за заштита. ????Gusset проширува 1.18" за дополнителен капацитет до 300 листови.Одлично за office документи, прирачници, лист, потврди, документи, важни датотеки и многу повеќе.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Оваа Премија Rashguard Карактеристики Ексклузивно, врвни Ткаенина Технологии Дизајнирана за Да Обезбеди Кр

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Целосна Премиум Квалитет Гас Тело Вентил Actuator Собранието.Вклучува Нови Гас Actuator, IAC Мрзлив за Воздушна К

Up Start Компоненти Замена 15600735003 контролната шипка за Хонда GX340 U1 (Тип VH22)(VIN# GCAMK1000001) Мал Мотор.Количина : 2...

ОДЛИЧЕН БОЖИЌ СКЛАДИРАЊЕ ПОСТАВЕНИ : Едноставно да се заштити и да се обезбеди и вашата елка и Божиќ вен

Тоа не содржи вода, спојници, бои, или фосфати.УБАВО ЧИСТИ ВАШИОТ ПЕРЕЊЕ Powerizer Заврши ефикасно ги отстра

Нема чуден мирис.Внатрешна и надворешна декорација, совршени за дневна соба, кујна, студија, бања, скали,

Пакет содржина : 1 * Тоблик hlock ,1 * Dоблик рачка, 2 * клучеви.Тоблик hlock,1 * Улица клуч.Вкупната големина : 3.9 * 1.4

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 65% Памук [МАТЕРИЈАЛ] : 65% Памук, 30% Полие

КВАЛИТЕТНО НАПРАВЕНА ЗА i PHONE 13 ПРО MAX ????Заштитна i Phone 13 Про Max случај завиткани во Mujjo е потпис кожа.Дизајн

Зајакот Крзно.Совршен ладното време моден додаток за да се задржи топло пријатна и стилски.Дебела кадиф

Пакување од Два, 75унца (Вкупно 150Унци).Напојува со Каскада машина за миење садови детергент со маснотии б

Рака Мие Само.Материјал : Супер Топла И Мека Доволно, Дише, Пријатно, Удобно.Функција : Женска Преголеми Sw

Тоа може да се истури по било мозоци.Патентирана стабилизација процес воведува активни бактерии за да с

Лаванда Боја Пердув Mandala Рака Екран Печатени Кат Перница Покрие Затворање Тип : Задната Страна Тешки Па

Тие се атрактивни како секој од нив е уметност и додава на вашиот колекција.Ќе може да се стави во кревет

УНИВЕРЗАЛНА SKID STEER ВРСКА : Нашиот супериорен дизајн се вклопува во речиси сите пропадна steers, товарачи, и

????МИРИС СМЕНА : Се ослободи од лошите миризби од мачка отпадоци кутии или куќи ????СМРДЕА ДЕЗОДОРАНТ : Се о

【Се ВКЛОПУВА】Компатибилен со 1992 1993 1994 1995 Хонда Граѓански, 1993 1994 1995 1996 1997 Година, Хонда Граѓански del Sol, 1994

Натпревари OE форма, одговара, а функција.Ги вклучува сите неопходни дихтунзи и заптивки потребни за ком

Mandala Кат Перници се совршен дома декор парче да се создаде светла, уникатен (и екстра удобен) простор.Poufs

96% Најлон, 4% Spandex.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење ➤ЗАТВОРАЊЕ ТИПза Мажи пешачење товар пантало

Пустината Поети Инките Бобинки Органски, Суровини, СонцеСушени Superfood (8 Унца Торбичка).Состојки : Органс

96% Најлон, 4% Spandex.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење ➤ЗАТВОРАЊЕ ТИПза Мажи пешачење товар пантало

Длабоко чистење моќ.Нежно ги отстранува тешка храна дамки.Свеж мирис на лимон.Моќен прав обезбедува дла

Чувајте ги вашите Новогодишни украси безбедни од штетата и прашина со овој складирање сад.Изберете од б

Лепило Поткрепени – удобен лепливи ленти и кораоф поддршка овозможи лесна инсталација на двете хоризо

Директна замена за проблемибесплатна инсталација.Челичната конструкција го гарантира трајност.'Рѓа и

ТЕШКИ Цврст челик,брусен никел површината,анти ' рѓа антикорозија обезбедува години на убавина и долго

Ова е вграден DSP звучна картичка ефекти комплет, вклучувајќи специјални ефекти, глас конверзија, на тере

Please wait...