0
clear
  • FAERSI Внатрешни работи во Внатрешноста на Вратата Рачка Пред Лево Возачот и Право на Патникот Страна Замена за Wrangler 1991-2004, TJ 1997-2004 Врата се Справи, го Заменува 79540, 79541
  • -20%
  • -20%
FAERSI Внатрешни работи во Внатрешноста на Вратата Рачка Пред Лево Возачот и Право на Патникот Страна Замена за Wrangler 1991-2004, TJ 1997-2004 Врата се Справи, го Заменува 79540, 79541

FAERSI Внатрешни работи во Внатрешноста на Вратата Рачка Пред Лево Возачот и Право на Патникот Страна Замена за

DEN 287.52

Достапност
Достапно за нарачка

【Компатибилност】 : Внатрешни работи, Вратата Рачка Пред Лево Возачот s потрајни и носат-отпорни.Секој дел ќе биде строго се тестираат за да се осигура дека сите ги достигне највисоките стандарди за квалитет.Директна Замена за Внатрешни работи Врата се справи, лесно да се инсталира.Го заменува OE : 79540, 79541, 55176477, 55176476, 55176477 AB, 55176476 AB врата се справи.Пакетот вклучува : 2x Внатре Внатрешни работи Врата се Справи.На врата се справи со се користи за да го отворите и затворите автомобил врати.Тоа е резултат и на надворешните и внатрешните страни од автомобилот врати, иако тие се користат со различно на секој панел.Една од надвор е влечат за да ја отворите вратата на автомобилот, додека во внатрешноста врата се справи со се користи за ослободување на вратата latch пред да можете да им помогнам на вратата нека си надвор.Материјал : Нови LG АБС Материјал, повеќе да се трајни и се носат-отпорни.Секој дел ќе биде строго се тестираат за да се осигура дека сите ги достигне највисоките стандарди за квалитет.Директна Замена за Внатрешни работи Врата се справи, лесно да се инсталира.Го заменува OE : 79540, 79541, 55176477, 55176476, 55176477 AB, 55176476 AB вратата handle Package вклучуваат : 2x Внатре Внатрешни работи Врата се Справи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Лесно да се инсталира.Dorman е Прозорец Чудак Рачки се направени од издржлив метал или пластика за да ја из

Лесно да се инсталира.Dorman е Прозорец Чудак Рачки се направени од издржлив метал или пластика за да ја из

Одговара : Лево или Десно.Браун.PT Авто Склад е дистрибутер на Автомобилски Резервни Делови.Од нашите год

Компатибилен Возила Внатрешни работи, вратата се повлече, се справува со комплет одговара за "ФОЛКСВАГ

Please wait...