0
clear
  • DECOU Солидна Боја Класичен француски Уметник Beret Шапка Волна
  • -20%
  • -20%
DECOU Солидна Боја Класичен француски Уметник Beret Шапка Волна

DECOU Солидна Боја Класичен француски Уметник Beret Шапка Волна

DEN 263.76

Достапност
Достапно за нарачка

100% Волна. 100% волна и дебел материјал и помогне да се задржи топло.Една големина одговара на повеќето и добра condistion во истегнување.Многу бои и тоа е голем опсег за да изберете.Тоа може да биде одличен подарок избор и тоа го покажува вашето срце и, исто така, длабока грижа.Дефинитивно голема капа за зима. 100% волна и дебел материјал и тоа е голема капа за зима.Тоа може да биде одличен подарок избор.Тоа е во одличен квалитет и ние нудиме 100% сигурни дека тоа и голема откако услуги, како и.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Интегрален одговара.Топол и пријатен на допир.Внатрешниот термичка обвивка.Ергономски облик прилагоде

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

43.5% Акрил, 32.5% Полиестер, 24% Најлон.Рака Мие Само.Добро направени од 43.5% акрил, 32.5% полиестер, 24% најлон.Мека

????【Премиум Материјалот】Овие прекрасни француски стил beret капи се квалитетни акрил и се високо квалите

85% Акрил, 15% Волна.Рака Мие Само.Изработени од 85% акрил и 15% волна.Мека на допир, лесни и дише.Класичен изгл

85% Акрил, 15% Волна.Рака Мие Само.Изработени од 85% акрил и 15% волна.Мека на допир, лесни и дише.Класичен изгл

100% Волна 100% волна и дебел материјал и помогне да се задржи топло.Една големина одговара на повеќето и до

Интегрален одговара.Топол и пријатен на допир.Внатрешниот термичка обвивка.Ергономски облик прилагоде

Пакет Содржина : 1 x beret шапка.На практичен и топло подарок за Божиќ,birthday (роденден), ноќта на Вештерките и

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

5% Акрил, 32.5% Полиестер, 24% Најлон Големина : една големина одговара на повеќето Перење Настава : Рака мие и

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Драги слатко : ви Благодариме за вашето трпение да чека толку долго време.Суво Чистење Само.Ве молиме не

На практичен и топло подарок за Божиќ,birthday (роденден), ноќта на Вештерките и нови години за жени и девојк

43.5% Акрил, 32.5% Полиестер, 24% Најлон.Рака Мие Само.Добро направени од 43.5% акрил, 32.5% полиестер, 24% најлон.Мека

????【Премиум Материјалот】Овие прекрасни француски стил beret капи се квалитетни акрил и се високо квалите

100% Волна 100% волна и дебел материјал и помогне да се задржи топло.Една големина одговара на повеќето и до

Please wait...