0
clear
  • Генерички Види Гарантираат Winder Заменува за 3135/2836/8200 Движење Часовничар
  • -20%
  • -20%
Генерички Види Гарантираат Winder Заменува за 3135/2836/8200 Движење Часовничар

Генерички Види Гарантираат Winder Заменува за 3135/2836/8200 Движење Часовничар

DEN 3479.76

Достапност
Достапно за нарачка

Направени од високо квалитетен материјал,издржлив,практични.Големина : Прибл.14x8.6x6.1cm/5.51x3.39x2.40inch.За Часовникот Копче Winder Гарантираат.Поле на примена : за дома, часовничар.Поправка Алатки Види Гарантираат Winder Замена Буриња за 3135/2836/8200 Движење.Опис : - Поправка Алатки Види Гарантираат Winder Замена Буриња за 3135/2836/8200 Движење - Направени од високо квалитетен материјал,издржлив,практични. - Опфатот на примена : за дома, часовничар. - За Часовникот Копче Winder Гарантираат. Големина На : Прибл.14x8.6x6.1cm/5.51x3.39x2.40inch Package Вклучува : 1 Set Види Гарантираат Winder Note : дозволете малку разликата се должи на рачно мерење.Бојата може да биде малку поинаков од различни монитор.Ви благодариме!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Дополнителни карактеристики : Телескопски види држачи за сите види рака и нараквица големини;LCD дисплеј

►МОДЕН ДИЗАЈН : MOZSLY види winder избрани кожа и јасно акрилик стакло им даде на овој делукс види winder кутија у

СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : Големина приближно 14.5 x 14 x 15.5 cm / x 5.7 5.5 x 6.1 во, АА батерии тоа го прави, мобилен winder.Тоа

3 инчи Тежина : Околу.5 ротација секоја минута, го задржува движење во разумен состојба на ветрот, ниту но

Го види winder е еден вид ofprinciple со која се симулира вибрации на човековите зглоб автоматски windthe механички

LED внатрешни работи светлина ќе обезбеди совршен изглед на вашата колекција.А види winder е уред со електри

Ние не deviated од тоа ветување, бидејќи.Нашето специјално дизајнирани компактен автоматски се види winder кут

Притиснете го копчето за LED светло контрола копче за да ја смените бојата од црвеназелено сина(цијансин

Универзални AC адаптер (100–240 V, 50 / 60 Hz) ⭐ ВНАТРЕШНИ работи ОСВЕТЛУВАЊЕ : Вашиот види колекција ќе изгледа

ПРИМЕНА : круната winder може да се користи кога им се овозможи одредување на гарантираат за механички часо

(Mode 4) 1000 TPD 10 врти секој 432 секунди, ротира за 12 часа, а остатокот за 12 часа, а потоа се повторува (Mode 4) 1000 TPD 10

Кога да се Користи : Ако се види веќе престана да се движи или да ја види ќе престане да работи, ве молиме

Спиење тивко и супер времетраење Јапонски мотор 10~20 DB = звукот на ветре, да се види winder за rolex автоматски

Please wait...