0
clear
  • Рис 56034 Обичај Брзо да го Инсталирате Петто Тркало Загради за Ford F-150 (2015-2020)
  • -20%
  • -20%
Рис 56034 Обичај Брзо да го Инсталирате Петто Тркало Загради за Ford F-150 (2015-2020)

Рис 56034 Обичај Брзо да го Инсталирате Петто Тркало Загради за Ford F-150 (2015-2020)

DEN 6284.40

Достапност
Достапно за нарачка

Пакет димензии : 11.938 cms L x 24.384 cms W x 79.756 cms H. Пакет количина : 1. Тип на производ : Auto_Accessory.Земја на Потекло : Мексико.Рис Hitches е среден запад се базира на семејство во сопственост на бизнис кој се специјализира во приколка hitches и влечење на производи за светло должност да се тешки апликации.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Оваа 20 K 5 тркала hitch доаѓа со тежина капацитет од 20.Овој уникатен pivoting механизам е изграден во hitch главата

ЛЕСНО ДА СЕ ИНСТАЛИРА.Со користење на сет на подлога, нозете брзо и лесно да се пушти во пакови, веднаш оп

Вистински ОЕМ Делови и Прибор понудени од страна на Mopar (Оригинални Делови на Опремата Добавувачот за Chry

Со својата двојназаклучување вилици за 360степен pin контакт и три маснотии фитинзи за континуирано подма

Please wait...