0
clear
  • Патување Duffel Торба за Мажите, Големи СТП Кожа го Носи на Рамо Duffle Перниче за Патување, Преголеми Водоотпорен Duffel Торба за Мажи во текот на ноќта Weekender Салата Торба со
  • -20%
  • -20%
Патување Duffel Торба за Мажите, Големи СТП Кожа го Носи на Рамо Duffle Перниче за Патување, Преголеми Водоотпорен Duffel Торба за Мажи во текот на ноќта Weekender Салата Торба со

Патување Duffel Торба за Мажите, Големи СТП Кожа го Носи на Рамо Duffle Перниче за Патување, Преголеми Водоотпорен

DEN 1634.16

Достапност
Достапно за нарачка

【Стилски s Ден, Денот на Вљубените, Божиќ, Роденденот, или други Фестивал. - Нашата патна торба за мажи нуди повеќе од доволно простор за да се задоволат вашиот секојдневен живот и работа треба, Погоден за 5-7 дена' викенд или бизнис патување.Внатрешен Џеб : . 1 x Главната Преграда, 1 x Патент Џеб, 2 x Голем Мрежа Џебови, 2 x Отвори Големи Џебови, 4 Картичка Слотови, и 2 Пенкала Џебови.Надворешниот џеб : . 2 x Предни Џебови, 3 x Странични Џебови, 1 x Назад Влажни Џеб, 1 x Чевли за Замрзнување.

Спецификацијата

Material:
PU Leather Color

Со стоката дадена додека купуваат

Издржливи полиестер.Пространа главната преграда.Во согласност скејт тркала систем.Удобноста поместен

Кој ви овозможува да се менува во текот на стандард рачка на тркалање куфер или багаж, го направите ваши

Платно.Земја на производство : Индија.Производителот : Texsport.Мерки 50" x 30" Достапен во 3 големини во Црна и М

Издржливи полиестер.Пространа главната преграда.Во согласност скејт тркала систем.Удобноста поместен

Издржливи полиестер.Пространа главната преграда.Во согласност скејт тркала систем.Удобноста поместен

2 Сребро Рефлексивни ленти на предната размавта за безбедно возење.Транспарентен винил џеб на предната

Патент затворање 100% рециклиран 600d x 1500d Super Grid Тело Материјал со Сина Знак одобрени боја боење процес пов

Платно.Земја на производство : Индија.Производителот : Texsport.Мерки 50" x 30" Достапен во 3 големини во Црна и М

100% Полиестер.Увезени.Полиестер обвивка.Патент затворање.Доживотна гаранција.Пространа главната прегр

Патент затворање 100% рециклиран 600d x 1500d Super Grid Тело Материјал со Сина Знак одобрени боја боење процес пов

Увезени.Полиестер обвивка.Патент затворање.Потпис шарени лагер.Главната преграда со водоотпорен патен

Материјал : Топ СТП кожа, па торба ќе имаат малку мирис на тоа кога сте го добиле ќеса, и тоа ќе исчезнат п

ИЗГРАДЕН за ДА ТРАЕ Изградена со силна dobby најлон, оваа торба, исто така, има пластични копчиња под за за

Полиестер.КАРАКТЕРИСТИКИ : 1 Чевли Преграда, 1 Zippered Пред Џеб за Клучеви / Mouthguard / Телефон, 1 Кошаркарска Топ

Издржливи полиестер.Пространа главната преграда.Во согласност скејт тркала систем.Удобноста поместен

【Проширување Дизајн и Лесен и Лесно Да се Чисти】Ова патување duffle торба може да се прошири од 8.7 инчи да 1

Се одликува со рачки на врвот на торба за удобно носење.Сува Влажни Одделени Дизајн : висока густина вод

Please wait...