0
clear
  • IZOD Мажите Ткаени Фланелен боксери Спиење Панталона
  • -20%
  • -20%
IZOD Мажите Ткаени Фланелен боксери Спиење Панталона

IZOD Мажите Ткаени Фланелен боксери Спиење Панталона

DEN 367.20

Достапност
Достапно за нарачка

100% Памук.Увезени.Drawstring затворање.Машина За Миење.Удобно опуштено одговара фланелен боксери панталони за спиење или релаксирачки.Опфатени еластична корселе.Drawstring кабелот.Едно копче лета.Два страна цвест џебови.Во текот на тие ладен зимски ноќи, ништо не е како пријатна, топла, и мека како фланелен боксери.Овие IZOD Мажите Фланелен боксери Спиење Панталони го направите токму тоа и го направи за удобно и стилски спиење панталони кои ќе сакаат да го носат цела ноќ (или, во текот на целиот ден) долго.Изработени од 100% памук, овие целосна должина панталони имаат отворен крај нога отворање за релаксирана одговара, ја бранеа внатре руно обезбедува екстра мекост против вашата кожа, и покриени корселе еластична ти дава сит се вклопуваат без да бидат премногу тесни.Дополнителни функции, како drawstrings за прецизно одговара (ако е потребно), едно-копче лета, и дарежлива страна-цвест џебови, направи овие панталони разноврсна како тие се чувствуваат удобно.За оние зиморничав "салон-at-home" денови и зимските ноќи напред, што не може да тргне наопаку со овие IZOD Мажите Фланелен боксери Спиење Панталони.Еластична корселе со drawstring што ви овозможува да го контролирате вашиот сопствен се вклопуваат и удобност, за да се Олабави и стегне во зависност од вашите пропорции.Достапни во класичен панталони и спиење шорцеви.Два странични џебови за чување на податоци, а потоа и некои - како на вашиот мобилен телефон, далечинскиот и било што друго што може да ви треба околу куќата.Достапни во класичен панталони и спиење шорцеви.Мека, удобно спиење шорцеви достапни во различни ткаенини.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 55% Памук, 45% Полиестер.Миење и фен безб

100% Памук.Машина За Миење 100% Памук.Машина За Миење Ладно.Увезени.Дизајниран со една релаксирана одговара

100% Памук.Увезени.Drawstring затворање.Машина За Миење.Удобно опуштено одговара фланелен боксери панталони з

95% Rayon, 5% Spandex.Копче затворање.Машина За Миење.Мека Бамбус Rayon : Дише и мазна pajama дното нуди кул и удобно пер

96% Памук, 4% Spandex.Сите Сезони Удобност : На плетени pajama панталони се изработени од 96% памук и 4% spandex.На услуж

100% Памук.Мека Удобен Sleepwear : Дневна наоколу во апсолутна удобност со 100% памук PJ панталона; Чувствуваат ма

55% Памук, 45% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Ознака помалку.На цвест џебови.Лесно се грижи ткаенина.На H

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Памук.Увезени.Drawstring затворање.Маши

96% Памук, 4% Spandex.Сите Сезони Удобност : На плетени pajama панталони се изработени од 96% памук и 4% spandex.На услуж

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Памук.Увезени.Drawstring затворање.Маши

100% Памук.Мека Удобен Sleepwear : Дневна наоколу во апсолутна удобност со 100% памук PJ панталона; Чувствуваат ма

100% Памук.Копче затворање.Машина За Миење.СМЕШНИ ДИЗАЈНИ : Секој пар на pajama панталони карактеристики хум

100% Памук.Увезени.Drawstring Половината затворање.Машина За Миење.Еластичнаdrawstring половината.Скриено копчеле

100% Памук.Мека Удобен Sleepwear : Дневна наоколу во апсолутна удобност со 100% памук PJ панталона; Чувствуваат ма

100% Памук.Мека Удобен Sleepwear : Дневна наоколу во апсолутна удобност со 100% памук PJ панталона; Чувствуваат ма

Please wait...