0
clear
  • Gothamite 42-инчен Тркала Duffle Торба со Тркала, Багаж Торба, Хокеј Торба, XL Duffle Торба Со Ролки, Тешки Преголеми Складирање Торба
  • -20%
  • -20%
Gothamite 42-инчен Тркала Duffle Торба со Тркала, Багаж Торба, Хокеј Торба, XL Duffle Торба Со Ролки, Тешки Преголеми Складирање Торба

Gothamite 42-инчен Тркала Duffle Торба со Тркала, Багаж Торба, Хокеј Торба, XL Duffle Торба Со Ролки, Тешки Преголеми

DEN 3410.64

Достапност
Достапно за нарачка

Две предни џебови се обезбеди вашите лични предмети и да се обезбеди олеснување на пристапот.Можете да додадете TSA заклучување за да ја вашиот патентите.Од се го исфрли околу аеродроми и железничките станици за вршење на вашата спортска опрема, за што е дизајниран да го носат сите видови на тежок багаж со леснотија.Печати на враќање превозот етикета.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ DUFFLE ТОРБА : Направен од 1200 D полиестер ткаенини, нашите Gothamite патуваат duffle торба е стабилна и еластични на надворешните временски услови.Оваа duffle торба со ролки е совршен придружник за кампување или да ги задоволи вашите големи складирање торба потреби!Тоа е најдобриот подарок за вашите пријатели и членови на семејството кои патуваат често!.МОДЕРНИСТИЧКОТО ДИЗАЈН : Нуди подобро корисничко искуство!Нашите патување duffle торба е опремен со 5 врати колони и 3 inline скејт тркала за да се обезбеди одлична поддршка и рамнотежа на сите видови терени.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Нашите duffle кеси со ролки се идеални за мажите и жените кои имаат потреба да патуваат постојано и како воен торба!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ за УНИВЕРЗАЛНА УПОТРЕБА : Мерење на 42 x 18 x18 инчи, оваа Gothamite тешки багаж торба лесно може да се користи како packable duffle торба!На многу голем внатрешен простор и ви овозможува лесно да ги организирате вашите работи за стрес-бесплатно патување или за складирање искуство.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.На тркала duffle торба може да се навива за долги патувања дури и преку нерамни терени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ИЗГРАДЕН за ДА ТРАЕ Изградена со силна dobby најлон, оваа торба, исто така, има пластични копчиња под за за

Полиестер.КАРАКТЕРИСТИКИ : 1 Чевли Преграда, 1 Zippered Пред Џеб за Клучеви / Mouthguard / Телефон, 1 Кошаркарска Топ

Платно.Земја на производство : Индија.Производителот : Texsport.Мерки 50" x 30" Достапен во 3 големини во Црна и М

【Стилски s Ден, Денот на Вљубените, Божиќ, Роденденот, или други Фестивал Нашата патна торба за мажи нуд

Увезени.Полиестер обвивка.Патент затворање.Потпис шарени лагер.Главната преграда со водоотпорен патен

100% Полиестер.Увезени.Полиестер обвивка.Патент затворање.Доживотна гаранција.Пространа главната прегр

Издржливи полиестер.Пространа главната преграда.Во согласност скејт тркала систем.Удобноста поместен

Издржливи полиестер.Пространа главната преграда.Во согласност скејт тркала систем.Удобноста поместен

【Проширување Дизајн и Лесен и Лесно Да се Чисти】Ова патување duffle торба може да се прошири од 8.7 инчи да 1

2 Сребро Рефлексивни ленти на предната размавта за безбедно возење.Транспарентен винил џеб на предната

Патент затворање 100% рециклиран 600d x 1500d Super Grid Тело Материјал со Сина Знак одобрени боја боење процес пов

Се одликува со рачки на врвот на торба за удобно носење.Сува Влажни Одделени Дизајн : висока густина вод

Кој ви овозможува да се менува во текот на стандард рачка на тркалање куфер или багаж, го направите ваши

Патент затворање 100% рециклиран 600d x 1500d Super Grid Тело Материјал со Сина Знак одобрени боја боење процес пов

Платно.Земја на производство : Индија.Производителот : Texsport.Мерки 50" x 30" Достапен во 3 големини во Црна и М

Издржливи полиестер.Пространа главната преграда.Во согласност скејт тркала систем.Удобноста поместен

Материјал : Топ СТП кожа, па торба ќе имаат малку мирис на тоа кога сте го добиле ќеса, и тоа ќе исчезнат п

Издржливи полиестер.Пространа главната преграда.Во согласност скејт тркала систем.Удобноста поместен

Please wait...