0
clear
  • TORTUGA Карибите Mamajuana Рум Торта - 16 оз Рум Торта - Совршен Премиум Гастрономски Подарок за Порибување Stuffers, Подарок Кошеви, и Божиќ Подароци - Голема Колачи за Испорака
  • -20%
  • -20%
TORTUGA Карибите Mamajuana Рум Торта - 16 оз Рум Торта - Совршен Премиум Гастрономски Подарок за Порибување Stuffers, Подарок Кошеви, и Божиќ Подароци - Голема Колачи за Испорака

TORTUGA Карибите Mamajuana Рум Торта - 16 оз Рум Торта - Совршен Премиум Гастрономски Подарок за Порибување Stuffers,

DEN 527.76

Достапност
Достапно за нарачка

TORTUGA MAMAJUANA КАРИБИТЕ РУМ ТОРТА : Дали сте во потрага за личен гастрономски подароци за рум торта љубовници во твојот живот, или ти си само потрага по вкусна гастрономски торта, ова ќе сигурни биде хит!.НАЈДОБРИТЕ СОСТОЈКИ : Ние ги користиме само најдобрите квалитетни состојки, вклучувајќи ја и нашата специјално помеша дабови буриња на возраст од 5 години Tortuga златен рум кој се применува со рака.КВАЛИТЕТ : Ова е една од најдобрите супериорен квалитет гастрономски подарок колачи на пазарот денес и веројатно последниот рум торта ќе треба да некогаш се обиде!.Достапни во 4oz, 16oz, & 32oz.СОВРШЕН : совршен гастрономски подарок за подарок кошеви, родендени, денот на таткото, на мајката ден, Божиќ и сите други празници.КВАЛИТЕТ : Ова е една од најдобрите супериорен квалитет гастрономски подарок колачи на пазарот денес и веројатно последниот рум торта ќе треба да некогаш се обиде!.СОВРШЕН : совршен гастрономски подарок за подарок кошеви, родендени, денот на таткото, на мајката ден, Божиќ и сите други празници.НАЈДОБРИТЕ СОСТОЈКИ : Ние ги користиме само најдобрите квалитетни состојки, вклучувајќи ја и нашата специјално помеша дабови буриња на возраст од 5 години Tortuga златен рум кој се применува со рака.СЕКОГАШ СВЕЖИ : Ова Карибите рум торта е печен свежи секој ден во Cayman Острови, тогаш неговата вакуум запечатени да се заклучи во вкусни свежина.Нашите Вкусови : .TORTUGA Карибите Рум Торти се #1 извоз на Cayman Острови и име 2012 "Најдобри Крстарење Сувенир" од страна на Прозорот Крстарење Списание за осмата последователни година.TORTUGA MAMAJUANA КАРИБИТЕ РУМ ТОРТА : Дали сте во потрага за личен гастрономски подароци за рум торта љубовници во твојот живот, или ти си само потрага по вкусна гастрономски торта, ова ќе сигурни биде хит!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Please wait...