0
clear
  • YoeeJob Пластични Коверти со Кука & Јамка Затворање, Јасно Поли Плик Папки 5x7 Забава Сметка Приходи Oganizer 20 Пакети
  • -20%
  • -20%
YoeeJob Пластични Коверти со Кука & Јамка Затворање, Јасно Поли Плик Папки 5x7 Забава Сметка Приходи Oganizer 20 Пакети

YoeeJob Пластични Коверти со Кука & Јамка Затворање, Јасно Поли Плик Папки 5x7 Забава Сметка Приходи Oganizer 20

DEN 215.76

Достапност
Достапно за нарачка

Мерење : Поли коверти мерки 7.5 x 5.5 инчен / 19 x 14cm, одлично за чување на приходи, купони, фактура, пари, проверете, сметки, stationeries, пенкала, и некои мали предмети.Материјали : Направен од Јасно PP материјал, издржлив, обновливи и водоотпорен.Транспарентен материјал за исчистите екранот.Дизајн : Кука и јамка затворање е погодна за отворен и затворен, исто така, ги задржи предмети во безбедна и добро организиран.Прилики : Приемот торбичка одлична за дом, училиште, канцеларија, состанок, и патување, лесен и лесно да се носат, да ви понудат повисока работна ефикасност.Пакување : Количината на 20 по пакет кука & јамка затворање пликови.А5 Јасно Коверти се обезбеди лесен начин да ги чувате мали предмети, совршен за чување на сини картони, journal налепници, поштенски марки, paperclips, приходи, бизнис картички, лозинки, фотографии и сите видови на сѐ и сешто.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ПРИРОДНИТЕ : Фосфатслободни и sceptic резервоарот безбедно.ECOLOGO уверение за својата намалено влијание врз

Отпорен на вода Далечински Бас Контрола IPX6 Номинална (поздравниотдоказ, не подводни), Наменети да биде Р

85% Полиестер, 15% Spandex.Произведено во САД или Увезуваат.Еластична затворање.ЗАБЕЛЕШКА : обрни внимание на

Се продаваат како 1 Секој.Растенијата добиени ензими ги отстранува заглавени на храна и маснотии природ

Up Start Компоненти Замена 15600735003 контролната шипка за Хонда GX340 U1 (Тип QNR6)(VIN# GCAMK1000001) Мал Мотор.Премиум квали

96% Најлон, 4% Spandex.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење ➤ЗАТВОРАЊЕ ТИПза Мажи пешачење товар пантало

Пустината Поети Инките Бобинки Органски, Суровини, СонцеСушени Superfood (8 Унца Торбичка).Состојки : Органс

Чувајте ги вашите Новогодишни украси безбедни од штетата и прашина со овој складирање сад.Изберете од б

Темелно Чисти и Суви : Наместо трошење дена чекање за шишиња да се исуши на решетката, ова бебе sterilizer и фе

Натпревари OE форма, одговара, а функција.Ги вклучува сите неопходни дихтунзи и заптивки потребни за ком

УНИВЕРЗАЛНА SKID STEER ВРСКА : Нашиот супериорен дизајн се вклопува во речиси сите пропадна steers, товарачи, и

????Мерење : 9.84" x 13" x 1.18" (25 x 33 x 3cm), оваа големина ќе биде совршен држи 81 / 2" x 11" хартија ????Леснолизгајте со па

КВАЛИТЕТНО НАПРАВЕНА ЗА i PHONE 13 ПРО MAX ????Заштитна i Phone 13 Про Max случај завиткани во Mujjo е потпис кожа.Дизајн

Директна замена за проблемибесплатна инсталација.Челичната конструкција го гарантира трајност.'Рѓа и

Хавајски Фламинго Ананас Тематските Декорации се дизајнирани за Luau Партија Материјали Роденден Украси

Со гордост се направени во САД од страна на компанијата дека измислил лични ремените во 1948 година Силна

Up Start Компоненти Замена 15600735003 контролната шипка за Хонда GX340 U1 (Тип VA2)(VIN# GCAMK1000001) Мал Мотор.Премиум квали

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

【Се ВКЛОПУВА】Компатибилен со 1992 1993 1994 1995 Хонда Граѓански, 1993 1994 1995 1996 1997 Година, Хонда Граѓански del Sol, 1994

Зајакот Крзно.Совршен ладното време моден додаток за да се задржи топло пријатна и стилски.Дебела кадиф

Нема чуден мирис.Внатрешна и надворешна декорација, совршени за дневна соба, кујна, студија, бања, скали,

Please wait...