0
clear
  • Волта 31-560160 Потпис Серија Шеснаесет (16) Карбонски Влакна Види Winder
  • -20%
  • -20%
Волта 31-560160 Потпис Серија Шеснаесет (16) Карбонски Влакна Види Winder

Волта 31-560160 Потпис Серија Шеснаесет (16) Карбонски Влакна Види Winder

DEN 667.20

Достапност
Достапно за нарачка

LCD Контрола.Со овој Волта winder, вие сте во можност да изберете брзина (TPD) поставување на 650, 900, 1350, или 1800 revoltions, па дефинитивно ќе бидат во можност да го најде вистинскиот амбиент за вашите специфични види.Волта е создаден за секојдневно се види, ентузијаст, со секојдневна види ентузијаст.$проширувач[0].Пронајдете вистинската прилагодувања за било да се види!Материјали : Дрво, Кожа, Електронски Компоненти.Сигурни сме дека ќе го најдете на нашата страст зрачи во секој еден од нашите производи.За контрола на моторот на winder, ќе најдете LCD екран во внатрешноста на winder.Оваа winder може да се заклучи помош на испорачаниот клуч за да се обезбеди сигурноста на вашите ценети имот.Волта Потпис Серија Колекција 16-Планината Види Winder.извршување(function(A) { A.Користење на копчињата на десната страна на екранот, можете да ги контролирате револуција насоката и брзината (TPD) на winder.Пијано финиш на карбонски влакна надворешноста и богата црна кожа за внатрешни работи.5" Х Тежина : 40 кг.Ве покануваме да ја пробате нашата види winders и случаи за себе.скролувајте(0, податоци.Одбери насока на стрелките на часовникот подесување, со спротивно поставување, или комбинација од стрелките на часовникот и обратно од стрелките револуции.offset Top-100); }); }); Со текот на 125 години од комбинираното искуство во индустријата, Волта стана еден од најреномираните види winder компании во светот.Нашите дела се уникатни и нашите изработка е легендарниот.Секој од watch месеци се напојува со свој висок квалитет и ултра тивок Јапонски Mabuchi мотор.Со овој Волта winder, можете да изберете брзина (TPD) поставување на 650, 900, 1350, или 1800 револуции.Вие сте во можност да изберете насока на стрелките на часовникот подесување, со спротивно поставување, или комбинација од стрелките на часовникот и обратно од стрелките револуции.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Притиснете го копчето за LED светло контрола копче за да ја смените бојата од црвеназелено сина(цијансин

►МОДЕН ДИЗАЈН : MOZSLY види winder избрани кожа и јасно акрилик стакло им даде на овој делукс види winder кутија у

ПРИМЕНА : круната winder може да се користи кога им се овозможи одредување на гарантираат за механички часо

LED внатрешни работи светлина ќе обезбеди совршен изглед на вашата колекција.А види winder е уред со електри

Универзални AC адаптер (100–240 V, 50 / 60 Hz) ⭐ ВНАТРЕШНИ работи ОСВЕТЛУВАЊЕ : Вашиот види колекција ќе изгледа

Ние не deviated од тоа ветување, бидејќи.Нашето специјално дизајнирани компактен автоматски се види winder кут

Направени од високо квалитетен материјал,издржлив,практични.Големина : Прибл.14x8.6x6.1cm / 5.51x3.39x2.40inch.За Часо

Кога да се Користи : Ако се види веќе престана да се движи или да ја види ќе престане да работи, ве молиме

Дополнителни карактеристики : Телескопски види држачи за сите види рака и нараквица големини;LCD дисплеј

Спиење тивко и супер времетраење Јапонски мотор 10~20 DB = звукот на ветре, да се види winder за rolex автоматски

Го види winder е еден вид ofprinciple со која се симулира вибрации на човековите зглоб автоматски windthe механички

3 инчи Тежина : Околу.5 ротација секоја минута, го задржува движење во разумен состојба на ветрот, ниту но

СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : Големина приближно 14.5 x 14 x 15.5 cm / x 5.7 5.5 x 6.1 во, АА батерии тоа го прави, мобилен winder.Тоа

(Mode 4) 1000 TPD 10 врти секој 432 секунди, ротира за 12 часа, а остатокот за 12 часа, а потоа се повторува (Mode 4) 1000 TPD 10

Please wait...