0
clear
  • 2 Парчиња Водоотпорен Пелена Здолниште Шорцеви за Бебе Момчиња и Девојки,Дише Памук Медиокритет Обука Панталони за Деца,Ноќно Bedclothes/Bedwetting Покрие Подлога за Дете 4-8T
  • -20%
  • -20%
2 Парчиња Водоотпорен Пелена Здолниште Шорцеви за Бебе Момчиња и Девојки,Дише Памук Медиокритет Обука Панталони за Деца,Ноќно Bedclothes/Bedwetting Покрие Подлога за Дете 4-8T

2 Парчиња Водоотпорен Пелена Здолниште Шорцеви за Бебе Момчиња и Девојки,Дише Памук Медиокритет Обука Панталони

DEN 431.76

Достапност
Достапно за нарачка

Силната апсорпција.100% чешлани памук.Во споредба со обичните памучни ткаенини, Чешлани памучна ткаенина е помек и повеќе деликатна, не е лесно да се pilling.На пелена здолниште ќе ви помогне да се задржи мирот расположение со својата погодност на useing и чистење хаос надвор.Висок половината.Тоа се чувствува помек отколку обичните памук.Големина : L+Еластична корселе одговара за 4-8 години новороденче,бебе,дете или деца.Нема повеќе да се грижиш за бебето, мокрење во кревет и да прави хаос. 【Мултифункционален&Остави Хаос Надвор】На пелена guard имаат повеќе функција која може да биде работел како пелена здолниште шорцеви, крпа пелена здолништа,пелена здолниште за медиокритет обука,медиокритет обука панталони и пелена покрива.Кожата-пријателски.Bedwetting не е толку досадно повеќе!.Дише удобност.Мека памучна.Машина перат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Светла боја дизајн, повеќето популарни со години, што медиокритет време забавно искуство.Квалитетот на

Тоа е прв пат за мојот малку еден носи медиокритет обука панталони,кога тој имаше несреќен случај и праз

Светла боја дизајн, повеќето популарни со години, што медиокритет време забавно искуство.Одличен начин

100% Памук; 100% Полиестер.Еластична затворање.Ова Девојки дополнителен комплет содржи 3Пакет На Обука Пант

Тоа може да се користи како nappy на корица : бидејќи nappy е водоотпорен, исто така, ќе се работи само како Беб

[ Високо квалитетни материјали ] – Нашите медиокритет обука панталони се изработени од памук внатре и н

МЕДИОКРИТЕТ ТРЕНЕР на СЕДИШТЕ : Обука медиокритет вклучува отстранлив медиокритет прстен за една успеш

Како да го Користите : Почетната фаза : големи урина излез, не се користи за тоа, од страна на истекување м

Четириниво дизајн структура на надворешниот слој има висока затегнувачка цврстина и мекост, може да би

Еластична затворање.Ве молиме да го користите со пелена влошки во текот на ноќта.Рачно перење, Машина за

Светла боја дизајн, повеќето популарни со години, што медиокритет време забавно искуство.Квалитетот на

100% Памук; 100% Полиестер.Се повлече На затворање.Овој дополнителен комплет содржи 3Пакет На Обука Пантало

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Надворешната Школка : 100% Памук; Надеж :

360 Еластичен Корселе за долна облека како се вклопуваат тоа е лесно за вашето дете да се повлече нагоре и

Печати на враќање превозот етикета.Печати на враќање превозот етикета.Можете да не контактирате ако им

Одличен начин да преминат од пелени за редовни долна облека, лесно да се мијат и лесно да се грижи за.Ног

Се повлечеup Прозорци обука панталони големина 5 (3t4t) одговара години 3240 lb (1518 kg).Забава музика дизајни фун

18" ) разликата се должи на прирачник за мерење и мали варијации на боите за различни екранот поставување.

Екстра соочи во предната и задната страна ги прави повеќе абсорбента од нормално долна облека.Тоа е лес

3СЛОЈ ДИЗАЈН Премија памук внатре и надвор слој + водоотпорен TPU midlayer.Водоотпорен и абсорбента, задржете

3СЛОЈ ДИЗАЈН Премија памук внатре и надвор слој + водоотпорен TPU midlayer.Водоотпорен и абсорбента, задржете

Please wait...