0
clear
  • Калвин Klein Мажите Памук Класици 5-Pack Боксер Краток
  • -20%
  • -20%
Калвин Klein Мажите Памук Класици 5-Pack Боксер Краток

Калвин Klein Мажите Памук Класици 5-Pack Боксер Краток

DEN 866.88

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Произведено во САД или Увезуваат.Машина За Миење Ладно.Ниска топлина или висат сува.Целосен пораст.Корселе седи на редовно ниво, над колковите.Нога линија седи ниско ниво на бедрото.Функционална лета.Мек, флексибилен логото корселе го задржува shapewear по носат и останува кажано, без премногу компресија.На Калвин Klein оригиналот.Воведен најпрво во 1981 година, ова е нашиот најголем исконски машка долна облека стил.Дизајниран со оригиналниот Калвин Klein логото корселе, овој безвременски боксер краток е направен од чист памук за дише удобност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

100% Памук.Увезени.Машина За Миење.Лесно Нега; Машина За Миење, Собори Сува 3 Пакет Меки и Удобни Премиум Па

Речиси секој пар на нашата машка bottoms вклучува барем еден, ако не и неколку џебови, се доволно големи за д

бисер raunchy crossdress вљубените подвезици за возрасни винил куршум гаќи кошули подобрување на облека воопшт

Миење пред да се носат.Идеална комбинација на перформанси, мода и функција, сите додека се удобно и стил

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 57% Памук, 38% Полиестер, 5% Spandex.Стил 9541...

Ултра Лесен.Дише Решетката Ткаенина 4 Начин На Истегнување.Contoured Торбичка Лета.Плодот на Loom Мажите Ever Light

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 60% Памук, 35% Полиестер, 5% Spandex.Миење пре

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот У М Опрема за потрошувачите денес е ст

Микрофибер Материјал овозможува Екстра Водат и Удобност, така што вашето момче е поддржан и не го забав

92% Полиестер, 8% Spandex.Миење пред да се носат.Машина за миење нежно циклус 4PACK БОКСЕР КРАТКО : Пакување вклуч

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Памук.Увезени.Машина За Миење.Лесн

57% Памук, 38% Полиестер, 5% Spandex.Стил 9541 Копчедупка летаат дизајн.Влага wicking 7 inseam 57% памук / 38% полиестер / 5% spand

58% Памук, 37% Полиестер, 5% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.XTemp технологијата е дизајни

【Облека Грижа】 Машина за миење ладно / висат сува / рака мие, се препорачува.Тоа е добар подарок за ваш

Машина За Миење.ВЛАГА WICKING : Момчиња долга нога на атлетските перформанси боксер кратко фитил влага може

Машина За Миење.Овие Лесни, брзи сушење редовни должина Боксер Кратко се удобно за ситеден носат или веж

92% Полиестер, 8% Spandex.Миење пред да се носат.Машина за миење нежно циклус 4PACK БОКСЕР КРАТКО : Пакување вклуч

ОПРЕМА жакард лого.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Се престане со Наш

Машина За Миење.ПОДДРЖУВА СЕМЕЈСТВОТО НАКИТ нашиот комерцијален торбичка долна облека за мажи обезбед

57% Памук, 38% Полиестер, 5% Spandex.Стил 9541 Копчедупка летаат дизајн.Влага wicking 7 inseam 57% памук / 38% полиестер / 5% spand

влага wicking премиум со екстра 4xl поддршка на пакувачот тип bodysuit одвојува активната популарни целосно изг

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 95% Бамбус Влакна и 5% Spandex.Машина За Мие

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 65%85% Полиестер.Произведено во САД или

Please wait...