0
clear
  • ACME Елена Стол - - Мов Зелена Кожа
  • -20%
  • -20%
ACME Елена Стол - - Мов Зелена Кожа

ACME Елена Стол - - Мов Зелена Кожа

DEN 4391.76

Достапност
Достапно за нарачка

Лабава Назад и Тесни Седишта. "Т" Облик Перница.Скатен Оружје.Материјал : Кожа.Боја : Зелена Нашите производи се увезуваат и поминале КК.Квалитетот и цената се причина за корисниците да ги задржи нашиот бренд во предвид во секое време тие продавница.Слатка релаксација е твое со разновиден пресек троседот.Уживајте во lounging со своите cushioned места или се прилагоди на потпирачи за глава и арм почива, која ќе ви овозможи целосно да се водат надвор и да се издише од долгиот ден.Тапациран во пријатна сива ткаенина и полна со пена за перници, ова L облик на пресек додава функционалност со неговиот факултативен повлекување од sleeper.Оваа пресек троседот е совршен за неочекувани гости и е неопходна во секој дом.Со нашите модуларен пресек можете да креирате ваши сопствени комбинација, додавање или адаптира за да го добиете токму она што го сакате.Карактеристики потпирачи за глава прилагодлив, прекумерно плоштадот блок потпирач и три седишта троседот со повлече седиште.Ова дефинитивно ќе биде голем во потрага прилог на вашиот современа стилизирана дома.Оваа елегантна смеса од темно сива ткаенина полна со пена доаѓа заедно за да се создаде удобно и убаво пресек за вашиот дом.На Edinburgh повремени колекција комбинира различни материјали да се донесе непобитен чувството да било дневна соба.Ова кафе на маса карактеристики багажникот како дизајн со нерѓосувачки челик страни и на врвот, гроздобер темно кафеава боја врвот кожа ивица, двојно кожа рачки на секој крај, а две се Чувствува Обрабени фиоки.Овој уникатен дизајн е сигурно да се трансформира вашиот дом со складирање и стил.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ВО користењето на ВОДАТА за корнизи 1015" длабоко.За shallower вода, користете го нашиот стандард Кочии.ВИСОК К

3 Прилагодливи Backrest : Оваа дневна стол донесува двевоедно дизајн.На backrest има 3 прилагодливи агли, кој не с

ВО користењето на ВОДАТА за корнизи 1015" длабоко.За shallower вода, користете го нашиот стандард Кочии.ВИСОК К

Донесе стил и карактер на вашиот простор за живеење со овој tufted кочии дневна стол.Овој стол прекрасно на

➢ Удобно за Lounging : површината е направен од добар квалитет СТП Кожа, која е многу мазна и мека.Внатрешнос

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

ВО користењето на ВОДАТА за корнизи 1015" длабоко.За shallower вода, користете го нашиот стандард Кочии.ВИСОК К

Лесно тврди процес поднесе барање во секое време 24 / 7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Што по

ВО користењето на ВОДАТА за корнизи 1015" длабоко.За shallower вода, користете го нашиот стандард Кочии.ВИСОК К

Преносливи со подароци.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Боја : Розова.Треба да с

ВО користењето на ВОДАТА за корнизи 1015" длабоко.За shallower вода, користете го нашиот стандард Кочии.ВИСОК К

【Издржлив Материјал】Оваа патио дневна стол карактеристики рѓа доказ прав обложен челик рамка, која е

➢ Удобно за Lounging : површината е направен од добар квалитет СТП Кожа, која е многу мазна и мека.Внатрешнос

Скриени површина.Поместена перница.Tufted седиште и nailhead уреденост на раката и базата.Димензии : 63" L x беа 25,

ВО користењето на ВОДАТА за корнизи 1015" длабоко.За shallower вода, користете го нашиот стандард Кочии.ВИСОК К

Please wait...