0
clear
  • Лесна Legging Комплети за Жени 2 Парче Тренингот Поставува Ребрести Салата Облека Висока Половината Работи Шорцеви Јога Облека
  • -20%
  • -20%
Лесна Legging Комплети за Жени 2 Парче Тренингот Поставува Ребрести Салата Облека Висока Половината Работи Шорцеви Јога Облека

Лесна Legging Комплети за Жени 2 Парче Тренингот Поставува Ребрести Салата Облека Висока Половината Работи Шорцеви

DEN 892.80

Достапност
Достапно за нарачка

Ако сакате со "Лабава Фит", ве молиме цел еден ГОЛЕМИНА ДО отколку што обично се носат.Тоа може да биде танцување градник, боксер градници или дигање градник.Што би требало да ги носи за јога, аеробик, пилатес, одење, трчање, танцување, возење велосипед, тенис, бадминтон, џогирање, качување, обука, бокс, игра со топка, итн.Четири-насочно водат ткаенина е пот-wicking и нуди голема поддршка и покриеност со кул, мазна се чувствуваат.Можете исто така стил нив со свој спортски градници, тенкови, култури блузи, јакни, палта, и leggings за повеќе колокација.Повик за Култура Резервоарот Спортски Градник : Луксуз, се исполнат слободното време.Дизајниран со широк плоштадот деколте и пренослив баласт за обезбедување ќе се чувствуваат сигурни, без разлика на активност.Овие тренингот сетови да се носат кога ќе се трчање, џогирање, одење или други вежби активности.5"; Колковите : 28.Овие салата множества се considerately дизајниран во сите аспекти, вклучувајќи материјал, делумно детали, и целата комбинација.S : Биста : 26"-28"; Половината : 23.5"; Колковите : 26.5"; Колковите : 26.Слободата на flex pression.Заврши со ребрести underband за анти-лизга одговара, хит на салата во оваа.Тенок одговара дизајн,да Обезбеди крајна поддршка за вашето тело и нудат слобода на движење.Тие можат да ги задоволат потребите на повеќето excercises.Обликот на вашето тело,Тенок-fit, помагајќи да се покажат на вашето тело криви совршено со стомак контрола и задник лифт.Направени за облечен во или надвор од салата, нашите велосипедизам шорцеви се дизајнирани во on-тренд на намалување во опсег на неутрални тонови.S : Биста : 26"-28"; Половината : 23.М : Биста : 28"-30"; Половината : Беа 25,5"-27.Погоден за џогирање, јога, фитнес, качување, и други вежби, дури и секојдневно носење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

5% spandex.Увезени.Копче затворање.Рака Мие Само.МЕКА + ЕЛАСТИЧНА GISELE ТКАЕНИНИ : мешавина од buttery мека и кул на

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.МЕКА ТКАЕНИНА Ekouaer термички долна обл

1"Дното Должина 96cm / 37.Се повлече На затворање.6"Задник 120cm / 47.5 cm / 25"Биста 104cm / 40.SSizeБлузи Должина 62cm / 24...

57% памук, 38% rayon, 5% spandex.Сет содржи руно наредени врвот, долг ракав со палецот дупки и legging.контура thumbholes за

Машина За Миење.МАЛ ПЛУС ГОЛЕМИНАТА : Големина Медиум ќе одговара Плус големини 14 до 16 Притоа, со ваква к

Џеб : Ова копче дневна носат има две странични џебови,кој е практичен елементи на оваа облека.Можете да н

Кликнете "Додај во Кошничката' сега!.Еве зошто ќе ви се допаднат овие pj панталони : Ултрамеки руно ткаени

Рака Мие Само.Затворање Тип : Pullover.Совршен за sleepwear, дневна носат, повик носат, да уживате во вашето слобо

Објектот Пакет Должина : 5.715 cm.Објектот Пакет Ширина : 21.082 cm.Објектот Пакет Висина : 21.463 cm.Објектот Пакет Т

5% spandex.Увезени.Копче затворање.Рака Мие Само.МЕКА + ЕЛАСТИЧНА GISELE ТКАЕНИНИ : мешавина од buttery мека и кул на

Женска Дизни Мики Маус пижами.Ќе имаат многу на Дизни pizazz во оваа класична Мики Маус pajama сет.Окофаќање н

Патент затворање.Функција : овој долг ракав две парче сет функција со v вратот обична боја sweatsuit тренерки

Топ белешки се Бадем, Кафе, Бергамот и Лимон.Блискиот белешки се Тубероза, Јасмин Sambac, Портокалова Боја, O

5% spandex.Увезени.Копче затворање.Рака Мие Само.МЕКА + ЕЛАСТИЧНА GISELE ТКАЕНИНИ : мешавина од buttery мека и кул на

Нашата Крајна Шеќер колекција вклучува нашите Kitt Кејт, Оган Бомба, Gumm Топката, и Butta Прст Мат усни колекц

95% Полиестер, 5% Spandex.Машина За Миење.ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Ekouaer пижами собата е направен од супер

Please wait...