0
clear
  • Берлин Modisch Премин Рачката на Вратата се Справи со Тенок Плоштадот Не-Заклучување Лост Поставите [за Ходникот или Плакарот Врати] Реверзибилна за Право & Левата Стр?
  • -20%
  • -20%
Берлин Modisch Премин Рачката на Вратата се Справи со Тенок Плоштадот Не-Заклучување Лост Поставите [за Ходникот или Плакарот Врати] Реверзибилна за Право & Левата Стр?

Берлин Modisch Премин Рачката на Вратата се Справи со Тенок Плоштадот Не-Заклучување Лост Поставите [за Ходникот

DEN 719.76

Достапност
Достапно за нарачка

Дизајниран да ја надополни модерен современ стил на ентериер и екстериер врати за комерцијални и станбени апликации и да функции скриени завртки за инсталација.Тешки висок степен на рачката на вратата се справи со Вклучува реверзибилна рачка која го прави совршен за монтирање лево или десно раце врати.Уникатно направена низок профил квадратен облик на рачката на вратата Премин Сет Со 2 3/8 инчи - 2 3/4 инчи прилагодливи backset latch и квадрат агол напаѓач.Доаѓа не заклучување внатрешни работи knob, Сите шрафови се покриени со роза плоча, брусен никел боја.Издржливи & Преносни Сатен Никел Заврши рачка, Врата се справи со одговара на сите стандардна големина врати 1-3/8-Инчен-1-3/4-Инч.Боја : Брусен Никел | Стил : Премин [Не заклучување].

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Kwikset Потпис Серија.За употреба на внатрешни врати таму каде што push / pull функција е потребно.АДА Согласнос

Од Производителот Чекор до дизајнер стилови кои се занимаваат со безбедност со Kwikset Потпис Серија произ

Опис на производот Булдог Тешки 7200 Серија Држела обезбеди одлична вредност.Овие locksets се произведени до

Современ изглед.Елегантни мазна дизајни Сокриени завртки тешки вртежен момент извори.Солидна умре фрл

Лесна инсталација со стандардни Филипс главата шрафцигер.Целосно е реверзибилна лост; може да биде инс

На кревет / бања рачката е наменет за употреба на внатрешни врати кои бараат pushbutton заклучување за поголе

Дизајн Куќа е посветена на обезбедување на високо квалитетни производи за вашиот дом проекти.Дизајн на

Нефункционира на менувачот внатрешни работи pack само.Мора да ги купите Kwikset надворешен пакет одделно.За

Заклучување цилиндри и клучните се направени од премиум бакар материјал.Од надворешната школка и да се

Нефункционира на менувачот внатрешни работи pack само.Мора да ги купите Kwikset надворешен пакет одделно.За

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Болдвин вратата хардвер е достапна во 9 Бои, вклучувајќи 4 Резерви само да заврши, со голем број на произв

Цел На Изведувачот Пакети И Да Ги Зачувате.Реверзибилна : се Вклопува Десно или Лево за Рака Вратата Зам

Тип : Рачки На Вратите.Одговара Вратата Дебелина : 3545mm.Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Материјал : Не ' Рѓ

Премин Лост Не Заклучување.Реверзибилна за Левата и Десната Страна од врата на Врата, ги Вклучува Сите

Додава прскање на боја за да заличи до вашиот дом.Пакет должина : 3.75".Пакет ширина : 2.63".Пакет висина : 2.13".Н

Тешки заклучување на вратата е дизајниран за заклучуваат за складирање соби.Може да биде управувана од

За употреба на внатрешни врати таму каде што push / pull функција е потребно.Левак лост.Лесно се инсталира во

Боја : Сребро、црна、.Тежина:0.55 кг.Материјал : Алуминиум легура.Одговара Вратата Дебелина : 3550mm.Се справ

рачката на вратата може да се користи на внатрешни врати не бараат заклучување функционалност, како што

Стандард Должност 1 / 2 Атарот Функција Jayne Лост Не Му Се Сокриени Завртки Кутија Пакет Одделение 3 Станбе

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Декоративни невртење на трим користи на едната страна на вратата.Работи со десната и левата замав врати

Please wait...