0
clear
  • ITROLLE Tee Зглоб 4PCS 10.1 x 6cm Бронза Декоративни Тешки Т-Рака Шарки Ретро Вратата Хардвер за Дрвени Огради,Двор Врата,Штала Вратата Гејтс
  • -20%
  • -20%
ITROLLE Tee Зглоб 4PCS 10.1 x 6cm Бронза Декоративни Тешки Т-Рака Шарки Ретро Вратата Хардвер за Дрвени Огради,Двор Врата,Штала Вратата Гејтс

ITROLLE Tee Зглоб 4PCS 10.1 x 6cm Бронза Декоративни Тешки Т-Рака Шарки Ретро Вратата Хардвер за Дрвени Огради,Двор

DEN 215.76

Достапност
Достапно за нарачка

Лесен за инсталација : Овие шарки лесно да го инсталирате, тесни игли за левак или десно раце апликации, и се погодни за надворешна и внатрешна употреба.Високо-квалитетни материјали : направен од високо-квалитет на метални материјали, цврсти и издржливи, rustproof, мазна површина, непречено движење, никаква бучава, како и подолг живот.Ретро стил : зелена бронзена боја додава елеганција и уметничка смисла, совршена декорација за вашиот штала, ограда, фарм порта, кабинет, итн.Уникатен ретро стил погодна за декорација.Широк спектар на апликации : многу погодна за гејтс, барака врати, театри, двор врати, градина врати, дрвени винил огради, магацин свлечишта, итн.Пакет содржина : 4pcs шарки, 20pcs дрвени завртки.На countersunk дупка дизајн го прави тоа многу погодни за прислушување завртки M4.Спецификација Материјал : метал материјал Големина : 60*20*85mm/2.36*0.8*3.35 инчен Боја : бронзени Пакет содржина : 4 PCS шарки, 20 PCS дрвени завртки.Answer : ___________________________ Note : 1. Бојата може да бидат различни, поради различни монитори, ве молиме да се разбере. 2. Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 1-2mm, ве молиме бидете сигурни дека ќе не ми пречи пред наддавање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Големина : 65*15mm / 2.55"*0.59"(L*W),тежина : 6g,детални големината на сликата.Тој е направен од железо, што се корист

25 во дебел.Должина : 3 in Height : 3 in Width : 0.Тие обезбедуваат повеќе сила и безбедност и добар избор за вашиот ге

Масло Протри Бронза.Прилагодливи на Секој Агол До 90 Степени, Без Отстранување на Вратата Достапни во Не

Затворање Акција : Само Затворање.Боја / Крај : Мат Црно , Материјали : Челик.Сите Монтажа Завртки Вклучен

12" инчи 1 * Поставување на Дополнителни Screws Why Чекаме?Кликнете на "Додади во Кошничка" СЕГА за Да Добиете Т

Шалче кабинет шарки, направени од челик,никел заврши, издржлив и силен, ова шалче зглоб ќе трае преку сек

Објектот Тежина : 0.1 lb.Земја на Потекло : сад.Боја : Бела.Бренд име : EZ Shim.EZSHIM ЗГЛОБ SHIMS Брзо се усогласат згл

Зглоб Отворање Агол : 108 Степен Кабинет шарки црна Кабинет вратата Скриени вратата на Кујната кабинет вр

Солидна засилен умрепечат заврши,овие вратата шарки поседуваат отпорен на корозија,отпорни на влага и

Солидна ладно валани челик, никелобложено на двете страни, рѓадоказ и отпорни на корозија.Лесно да се ин

【Бранеа од Нерѓосувачки Челик Материјал】Hofivack зглоб поправка плоча е направен од Висок квалитет Бране

Име на производ : вратата зглоб; материјал : хром позлатен.Боја : сребро тон; димензија (одвиваат) : 3 x 2...

Премиум Квалитет Шалче Шарки : Decobasics променлива шалче шарки се направени од премиум задебелена метал за

спецификација : Материјал : Високо квалитетен не ' Рѓосувачки челик со Дебелина : 1.3 ММ дебел Заврши : Бран

Се користи со тоалет партиција панели во нови инсталира, и за поправка или замена на проекти.Се вклопува

Please wait...