0
clear
  • Модерната Tufted 2 во 1 Кочии Дневна Стол Затворен Акцент Стол Сомот Sleeper Еден Седишта Троседот Каучот Кревет со Прилагодливи Агли Backrest Конвертибилна регулируема Обле?
  • -20%
  • -20%
Модерната Tufted 2 во 1 Кочии Дневна Стол Затворен Акцент Стол Сомот Sleeper Еден Седишта Троседот Каучот Кревет со Прилагодливи Агли Backrest Конвертибилна регулируема Обле?

Модерната Tufted 2 во 1 Кочии Дневна Стол Затворен Акцент Стол Сомот Sleeper Еден Седишта Троседот Каучот Кревет

DEN 9599.76

Достапност
Достапно за нарачка

Донесе стил и карактер на вашиот простор за живеење со овој tufted кочии дневна стол.Овој стол прекрасно надополнува било оркестарот со елегантно tufted перници, полиран нозе, и ниско-slung седиште.На дише кадифен-допир ткаенина encases дебели поместена перници за да ви даде часа на удобност.стилски седи, додека шарени тапацир дава овој стол прекрасен, уникатен изглед, кој е сигурен да стојат во сите добри начини.Забавувајте се со вашиот простор со нашите чудат, модерен акцент стол.Вкупно : 31.10" H x40.94" W X 62.20" L.Net тежина : 69.43 LB.Боја : Розова.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ВО користењето на ВОДАТА за корнизи 1015" длабоко.За shallower вода, користете го нашиот стандард Кочии.ВИСОК К

ВО користењето на ВОДАТА за корнизи 1015" длабоко.За shallower вода, користете го нашиот стандард Кочии.ВИСОК К

3 Прилагодливи Backrest : Оваа дневна стол донесува двевоедно дизајн.На backrest има 3 прилагодливи агли, кој не с

ВО користењето на ВОДАТА за корнизи 1015" длабоко.За shallower вода, користете го нашиот стандард Кочии.ВИСОК К

Донесе стил и карактер на вашиот простор за живеење со овој tufted кочии дневна стол.Овој стол прекрасно на

ВО користењето на ВОДАТА за корнизи 1015" длабоко.За shallower вода, користете го нашиот стандард Кочии.ВИСОК К

Преносливи со подароци.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Боја : Розова.Треба да с

➢ Удобно за Lounging : површината е направен од добар квалитет СТП Кожа, која е многу мазна и мека.Внатрешнос

ВО користењето на ВОДАТА за корнизи 1015" длабоко.За shallower вода, користете го нашиот стандард Кочии.ВИСОК К

➢ Удобно за Lounging : површината е направен од добар квалитет СТП Кожа, која е многу мазна и мека.Внатрешнос

Лабава Назад и Тесни Седишта "Т" Облик Перница.Скатен Оружје.Материјал : Кожа.Боја : Зелена Нашите произв

Лесно тврди процес поднесе барање во секое време 24 / 7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Што по

Скриени површина.Поместена перница.Tufted седиште и nailhead уреденост на раката и базата.Димензии : 63" L x беа 25,

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

【Издржлив Материјал】Оваа патио дневна стол карактеристики рѓа доказ прав обложен челик рамка, која е

ВО користењето на ВОДАТА за корнизи 1015" длабоко.За shallower вода, користете го нашиот стандард Кочии.ВИСОК К

Please wait...