0
clear
  • Denpetec Еден Види Winder за Автоматско Часовници, Кожа Површина 3 Ротација Режим Еден Види Winder Кутија со Супер Тивок Мотор Shaker Рокер Складирање се Прикаже Случај за Еден В
  • -20%
  • -20%
Denpetec Еден Види Winder за Автоматско Часовници, Кожа Површина 3 Ротација Режим Еден Види Winder Кутија со Супер Тивок Мотор Shaker Рокер Складирање се Прикаже Случај за Еден В

Denpetec Еден Види Winder за Автоматско Часовници, Кожа Површина 3 Ротација Режим Еден Види Winder Кутија со Супер

DEN 784.32

Достапност
Достапно за нарачка

Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Издржливи се Види Winder : На Еден види winder со парична казна солидна МДФ изградба, користење на пластични прозорец, СТП кожа површината и мека мемориска пена лагер.Материјал : види winder со парична казна солидна МДФ изградба, користење на пластични прозорец, СТП кожа површината и мека мемориска пена лагер.Лесен за Употреба : Plug во power за да го вклучите се префрлат на задржете го види во место.Поклопецот на лизгачот ги штити вашите часовници од прашина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

3 инчи Тежина : Околу.5 ротација секоја минута, го задржува движење во разумен состојба на ветрот, ниту но

Кога да се Користи : Ако се види веќе престана да се движи или да ја види ќе престане да работи, ве молиме

Дополнителни карактеристики : Телескопски види држачи за сите види рака и нараквица големини;LCD дисплеј

Притиснете го копчето за LED светло контрола копче за да ја смените бојата од црвеназелено сина(цијансин

Спиење тивко и супер времетраење Јапонски мотор 10~20 DB = звукот на ветре, да се види winder за rolex автоматски

LED внатрешни работи светлина ќе обезбеди совршен изглед на вашата колекција.А види winder е уред со електри

Направени од високо квалитетен материјал,издржлив,практични.Големина : Прибл.14x8.6x6.1cm / 5.51x3.39x2.40inch.За Часо

LCD Контрола.Со овој Волта winder, вие сте во можност да изберете брзина (TPD) поставување на 650, 900, 1350, или 1800 revol

►МОДЕН ДИЗАЈН : MOZSLY види winder избрани кожа и јасно акрилик стакло им даде на овој делукс види winder кутија у

Го види winder е еден вид ofprinciple со која се симулира вибрации на човековите зглоб автоматски windthe механички

Ние не deviated од тоа ветување, бидејќи.Нашето специјално дизајнирани компактен автоматски се види winder кут

(Mode 4) 1000 TPD 10 врти секој 432 секунди, ротира за 12 часа, а остатокот за 12 часа, а потоа се повторува (Mode 4) 1000 TPD 10

ПРИМЕНА : круната winder може да се користи кога им се овозможи одредување на гарантираат за механички часо

Универзални AC адаптер (100–240 V, 50 / 60 Hz) ⭐ ВНАТРЕШНИ работи ОСВЕТЛУВАЊЕ : Вашиот види колекција ќе изгледа

СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : Големина приближно 14.5 x 14 x 15.5 cm / x 5.7 5.5 x 6.1 во, АА батерии тоа го прави, мобилен winder.Тоа

Please wait...