0
clear
  • YANR Викинг Врана Tapestry Нордиска Митологија Античките Симболи Медитација Психоделичните Уметнички Таписерии Хипи Мандела Постери Ѕид Виси Соба Оркестарот За Спална
  • -20%
  • -20%
YANR Викинг Врана Tapestry Нордиска Митологија Античките Симболи Медитација Психоделичните Уметнички Таписерии Хипи Мандела Постери Ѕид Виси Соба Оркестарот За Спална

YANR Викинг Врана Tapestry Нордиска Митологија Античките Симболи Медитација Психоделичните Уметнички Таписерии

DEN 573.12

Достапност
Достапно за нарачка

0 инчи; 150*200 cm/59.Оваа Викинг tapestry ткаенина е целосно тестирана и може да се постигне перформанси како што не balling, собирање, постојаност на боја, солза сила и конец смета автентичноста, итн.Напредна технологија на печатење, живописни слики и јасни линии додадете уметничка естетика во вашиот живот. ????【Уникатен дизајн】:Оваа Tarot картичка tapestry шема high-definition печатење технологија има јасни обрасци и јасни линии, што ќе ви овозможи да имаат уникатна чувство во секој простор., индивидуално се мери и stitched совршено. ????【Совршен Подарок】:Оваа mandala tapestry може да се користи како исклучителен подарок за роднини, пријатели и наставници за посебни празници.!За спалната соба, ѕид уметност, ѕид декорација, бохемски постелнина, хипи листови, пикник ќебиња, јога душеци, соба dividers, тавани Направи убава ѕид таписерии за декорација, завеси или било која домашна декорација цел!.Погоден за секоја сцена и сезоната.На пример : роденденски подароци, ден на мајката подароци, ноќта на вештерките подароци, денот на благодарноста подароци, божиќ подароци.Има добри навремено отпор и не-деформација, висока цврстина и еластичност.Боја : tapestry 6 | Големина : 130cm x 150cm(51.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

▲МатеријалОваа tapestry изработени од мек, полиестер.Висококвалитетни, трајни,Еколошки, мека и кожапријат

Близнаци Димензии : Должина85 ,Ширина55 Инчи ( 215 x 140 cm ).Употреба : Речиси секој за Дома Декор Цел како Tapestry,

Материјал Опис : 100% Полиестер Влакна.Грижа Водич : Рака Мие Со Ладна Вода, Машина За Миење Со Ладна Вода, Н

Микро Влакна Материјал : Микро Влакна Праска, Удобно, Трајни, Мека И КожаПријателски, 100% Сосема Нов И Вис

На trippy tapestry не се само ѕид виси за спалната соба, но уметнички авантури на непознати психоделични светот

Вашата Соба Dorm Соба Потреби Како Дел Од Прекрасни Уметнички Дела.Уникатен Прекрасен Дизајн : На Tapestry Кор

【 СИТЕ ПОВОД ПОДАРОК 】 Овој исклучителен ѕид tapestry е многу внимателен подарок, соодветен за хипи / психо

НЕВЕРОЈАТЕН ДИЗАЈН : Овој хороскопски tapestry е полн со детали : на месечината, сонцето, ѕвездите, хороскопс

ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ за 50 парчиња 4x6 инчен гранџ естетски слики и 1 исклучителна пакување кутија.Ѕидот кол

Сите Pumayana таписерии со гордост се направени со рака во САД, тие не се масовно произведени и не доаѓаат од

100% Полиестер.Ситево Текот ткаенина боја под print Машина Перат.Hemmed на сите страни од страна на професиона

【Повеќенаменски】Може да се користи како tapestry или ѕид виси, bedspread, кревет покритие, маса крпа, dorm оркеста

Исклучителен дизајн : шарени черепот печурки Ова е имагинативна tapestry.Висококвалитетни материјали : Ова

100% Памук.Увезени 3 D РЕАКТИВЕН УМЕТНИЧКИ дела : Неверојатни визуелни ефекти кога се гледа со 3 D очила.ОГРО

Материјал : Ова tapestry се направени од издржлив полиестер платно, лесен и лесно да се откажам или пак подал

❤Материјал и Големина на : Полиестер ткаенини, 60x80 Inch ❤Дизајн : Кул Тема, Нордиска Знаме шема.Црна и бела.

Please wait...