0
clear
  • JRangelp Мотоцикл Гас Клипот Универзален Мотор Гас Монтирани им Помогне на Педалот за гас помошна Алатка Рака Остатокот Контрола Масло Контрола за 7/8 Handlebar
  • -20%
  • -20%
JRangelp Мотоцикл Гас Клипот Универзален Мотор Гас Монтирани им Помогне на Педалот за гас помошна Алатка Рака Остатокот Контрола Масло Контрола за 7/8 Handlebar

JRangelp Мотоцикл Гас Клипот Универзален Мотор Гас Монтирани им Помогне на Педалот за гас помошна Алатка Рака Остатокот

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

Апликации : Погоден за повеќето мотоцикли, електрични автомобили и скутери.Главна Цел : Овој мотор гас клипот се користи за да се намали товарот на рацете во текот на долги јава.Едноставен и Сигурен : инсталацијата е едноставна и сигурна.Под дејство на надворешна сила, се отвори на гас бустер и вметнување на гас се справи.Агол може да се прилагоди на должината на нафта враќање на ветер според навики.Добар Помошник : Многу пријателски за вашите раце, лесно да се контролира и флексибилен за да го користите.Долги се возат само треба да се одржи на handlebars наместо да се држи ги цврсто.Добар Квалитет : Направен во високо квалитетна ABS пластика кои го прават тоа повеќе трајни или со подолг животен век.Овој мотор гас клипот се користи за да се намали товарот на рацете во текот на долги јава.Има не се лизга функција, патувања удобно во поголема брзина, и да се одржува идеална брзина, без repositioning.Намалување на рака замор и грчеви и поедноставување на гас за операција.Се применува за универзална одговара за 7/8"(22mm) се справи со бар, вклучувајќи моторцикли, електрични автомобили и скутери.Лесен за ракување, лесно се заврши на гас рачка на секој мотор.Флексибилен за да го користите, долги велосипеди само треба да се одржи на handlebars, нема потреба да се одржи.Направени со висок квалитет ABS пластика кои го прават тоа повеќе трајни или со подолг животен век.Лесен и компактен за ваша употреба.Име : Мотоцикл гас бустер.Боја : Црна.Материјал : ABS пластика.Тежина : 15g.Дијаметар : 2.5 cm/0.98 во.Пакет Големина : 4.9*3.5*1.2 во. 1* мотоцикл гас менгеме.Овој мотор гас клипот се користи за да се намали товарот на рацете во текот на долги јава.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Одговара за 7 / 8" ( 22mm) бар dirt bike, компатибилен со поголемиот дел од 50cc, 90cc, 110cc 125cc & 140cc 4мозочен удар dirt bike, ми

Висок квалитет,долготрајни флексибилни кабли На 33 C тип се погодни за outboard inboard и стерн, вози мотори.Тие

Работат на гас, без да се притисне на контрола.Кратко и широк ергономија бран форма дизајн нема повеќе д

СОСЕМА НОВ КОНТРОЛЕН МЕХАНИЗАМ ЗА 6.5 HP И ПОД ГАС ПОГОНСКИТЕ МОТОРИ.КОНТРОЛЕН Е НАМЕНЕТА ДА СЕ КОРИСТИ ВО

За Ducati Скремблер 2019 На HZXHS Гас за Заклучување беше наменета да се користи со триење влошки.Триење влошки

Дното Комплет може да се меша со користење на индикатор копчето за домување.Не постојат други интерфере

Please wait...