0
clear
  • mDesign Триаголник Метал & Мермер во Стават Акцент на Маса - Мали Страна/Крај/Пијалок на Маса - Декоративни Нозе, Мермер Топ - Дома Декор Акцент Мебел за Дневна Соба, Спал?
  • -20%
  • -20%
mDesign Триаголник Метал & Мермер во Стават Акцент на Маса - Мали Страна/Крај/Пијалок на Маса - Декоративни Нозе, Мермер Топ - Дома Декор Акцент Мебел за Дневна Соба, Спал?

mDesign Триаголник Метал & Мермер во Стават Акцент на Маса - Мали Страна/Крај/Пијалок на Маса - Декоративни Нозе,

DEN 746.40

Достапност
Достапно за нарачка

КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА : Направен од силен челик со трајни заврши; Мермер tabletop; Лесно Care - Ги чистат со влажна крпа.СМИСЛЕНО ГОЛЕМИНА : Мерки 13.Овој сет на акцентот маси се разликуваат во височина и може да се користи за да се прикаже богатство предмети во дневната соба, гостинската соба, или во спалната соба.Овие разноврсна крајот табели може да магацинот на врвот од еден на друг да се зачува простор, веднаш до кауч или стол или тие можат да бидат поделени и се користи на сопствените за работа и за одмор.КОМПАКТЕН : убаво едноставна табела доволно компактен за да се вклопи во мали или во тесни простори; Овој сестран акцент табела додава еден допир на стилот на вашиот декор и tucks уредно во помали простори, или работи одлично како од страна на маса во секој простор; На tabletop е совршен приказ област за омилени фотографии, растенија, светилки и други декоративни додатоци, или само за поставување надолу шолја кафе или чај; Овој убав табела е идеална акцент парче за куќи, станови, апартмани, condos, колеџ dorm соби, или кабини.Лесно да се одржи играчки, игри, книги, капи, чорапи, onesies, пелени, ќебиња, pacifiers, burping облека, брише, и други essentials.Имајте нередот под контрола со складирање dressers за деца и бебиња.ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН : Овој класичен табела работи со современите и повеќе традиционалното украсување шеми - тоа надополнува сè, од индустриски модерната да селски ентериери; Ова стабилна табела нуди висок дизајн по цена која е во право за секого и додава стил изјава до вашиот дом; Оваа табела се вклопува во вашиот простор.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Нема дополнителни трошоци за поправки делови, работна сила и превозот се сите опфатени Полипропилен Ку

Нуди доволно простор за складирање под капакот; Безбедност на шарки се спречи треснувајќи.Античкиот цр

ПВЦ цевка е направен од рециклирани пластични и се тестирани за својата издржливост (3) На средна густин

(2) Smart Дизајн : Лесно Собранието и Не се потребни алатки.Нема фаул мирис, трајни и материјал е најстабилни

Овие мебел единици функција отстранлив ткаенина фиоки со засилен база и се идеални за мали простори во

Песок на ѕвонење заврши.Одликувајќи се со уникатна комбинација на рустикални и индустриски стил, оваа ц

[ДАМКА ОТПОРНИ Започне вашиот килим пребарување со Safavieh и да се истражуваат 100.На долготрајни LED се интег

Please wait...