0
clear
  • Roxy Жените Xy Долг Ракав Осип Guard
  • -20%
  • -20%
Roxy Жените Xy Долг Ракав Осип Guard

Roxy Жените Xy Долг Ракав Осип Guard

DEN 575.76

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 92% Полиестер, 8% Elastane.Увезени.Не Затворање затворање.Рака Мие Само.Не Затворање затворање.Рака Мие Само.Боја-bloacked rashguard.Здружени Екипажот деколте.UPF 50+ заштита.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

100% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Краток ракав rashguard кој екипажот деколте и контраст панели на стран

100% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Краток ракав rashguard кој екипажот деколте и контраст панели на стран

100% Полиестер.Се повлече На затворање.UPF 50+ блокови 98% од UVA / UVB зраци.ТКАЕНИНИ : Аква Classic е технички домот,

100% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Краток ракав rashguard кој екипажот деколте и контраст панели на стран

100% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Краток ракав rashguard кој екипажот деколте и контраст панели на стран

80% Најлон, 20% Spandex 【Увезени, со најдобра услуга на клиентите】Ние ви препорачуваме сајт кои се однесуваат

100% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Краток ракав rashguard кој екипажот деколте и контраст панели на стран

Комбинација на Модата, Спортски, Секојдневен, Тенок и Класичен.82% Најлон, 18% Spandex.Осип Guard Стил : САМО сурфа

100% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Краток ракав rashguard кој екипажот деколте и контраст панели на стран

Please wait...