0
clear
  • Лолита Мачка Beret Жените Симпатична Капа Сликар Шапка Слатка Студентите Cosplay
  • -20%
  • -20%
Лолита Мачка Beret Жените Симпатична Капа Сликар Шапка Слатка Студентите Cosplay

Лолита Мачка Beret Жените Симпатична Капа Сликар Шапка Слатка Студентите Cosplay

DEN 551.76

Достапност
Достапно за нарачка

многу уникатен стил, топли зимски украси , најдобар избор како подарок за вашата ќерка, другарка, девојка пријател, љубовник, родители, итн.ова е рачно изработени објект, повеќе или помалку разликата помеѓу секој шапка е неизбежна.јас ја сакам оваа работа, се надевам дека можам да си дозволам мојот живот еден ден со мојата работа.погодна за многу прилика, Секојдневно носење, лица, празници, ладното време.Ве молиме не го мие!Суво чистење само.објектот е на сите рачно изработени со себе,со FAICCIA ознаки внатре во неа.Суво Чистење Само.кул за летото, и се погодни за било која сезона.волна шапка,големина погодни за возрасни (околу 55-59cm главата обем).материјал : волна погоден за повеќето возрасни : големина е за 56-58cm главата обемот Информации : 1.многу уникатен стил шапка, топло зима украси , најдобар избор како подарок за вашата ќерка, другарка, девојка пријател, љубовник, родители, итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

5% Акрил, 32.5% Полиестер, 24% Најлон Големина : една големина одговара на повеќето Перење Настава : Рака мие и

5% Полиестер, 24% Најлон Големина : една големина одговара на повеќето Перење Настава : Рака мие или суво чи

Интегрален одговара.Топол и пријатен на допир.Внатрешниот термичка обвивка.Ергономски облик прилагоде

Да ве загрее кога тоа е добивање лути надвор или пролет и есен.Не кајгана.Забелешка : Според светлина и р

Печати на враќање превозот етикета.Материјал : 43.8" ; Дијаметар : 28cm / 11", лежи рамно.5% полиестер, 24% најлон.О

????【Премиум Материјалот】Овие прекрасни француски стил beret капи се квалитетни акрил и се високо квалите

100% Волна.Еластична затворање.Пакет содржина : пакетот доаѓа со 12 парчиња вештачка волна berets, кои се дово

85% Акрил, 15% Волна.Рака Мие Само.Изработени од 85% акрил и 15% волна.Мека на допир, лесни и дише.Класичен изгл

Пакет Содржина : 1 x beret шапка.На практичен и топло подарок за Божиќ,birthday (роденден), ноќта на Вештерките и

100% Волна 100% волна и дебел материјал и помогне да се задржи топло.Една големина одговара на повеќето и до

Машина За Миење.Интегрален одговара.Топло и пријатно се чувствуваат.Внатрешниот термичка обвивка.Ерго

43.5% Акрил, 32.5% Полиестер, 24% Најлон.Рака Мие Само.Добро направени од 43.5% акрил, 32.5% полиестер, 24% најлон.Мека

43.5% Акрил, 32.5% Полиестер, 24% Најлон.Рака Мие Само.Добро направени од 43.5% акрил, 32.5% полиестер, 24% најлон.Мека

85% Акрил, 15% Волна.Рака Мие Само.Изработени од 85% акрил и 15% волна.Мека на допир, лесни и дише.Класичен изгл

Интегрален одговара.Топол и пријатен на допир.Внатрешниот термичка обвивка.Ергономски облик прилагоде

85% Акрил, 15% Волна.Рака Мие Само.Изработени од 85% акрил и 15% волна.Мека на допир, лесни и дише.Класичен изгл

100% Волна 100% волна и дебел материјал и помогне да се задржи топло.Една големина одговара на повеќето и до

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

43.5% Акрил, 32.5% Полиестер, 24% Најлон.Рака Мие Само.Добро направени од 43.5% акрил, 32.5% полиестер, 24% најлон.Мека

????【Премиум Материјалот】Овие прекрасни француски стил beret капи се квалитетни акрил и се високо квалите

100% Волна 100% волна и дебел материјал и помогне да се задржи топло.Една големина одговара на повеќето и до

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

50% Акрил, 50% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Место Чисти Само.УБАВИ, КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ 50% А

100% Волна 100% волна и дебел материјал и помогне да се задржи топло.Една големина одговара на повеќето и до

Ве молиме не го мие!Суво чистење само.рачно изработени од волна beret, прифати нарачана цел, ако ви треба пр

85% Акрил, 15% Волна.Рака Мие Само.Изработени од 85% акрил и 15% волна.Мека на допир, лесни и дише.Класичен изгл

Печати на враќање превозот етикета.ве молиме да забележите тоа треба 36 дена за правење.Одете на Вашите Н

85% Акрил, 15% Волна.Рака Мие Само.Изработени од 85% акрил и 15% волна.Мека на допир, лесни и дише.Класичен изгл

Please wait...