0
clear
  • Apple iPad Воздух 2, 64 GB, Злато, (Обновена)
  • -20%
  • -20%
Apple iPad Воздух 2, 64 GB, Злато, (Обновена)

Apple iPad Воздух 2, 64 GB, Злато, (Обновена)

DEN 8399.76

Достапност
Достапно за нарачка

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Apple i OS 8; 9.7-Инчен Ретината Дисплеј; Резолуција 2048 x 1536.A8 X Чип со 64-битна Архитектура; М8 Движење Coprocessor.Wi-Fi (802.11 a, b, g, n, ac) : 16 GB Капацитет : 2 GB RAM меморија. 8 MP i Sight Камера; Face Time HD Камера - До 10 Часа на Батеријата.Големина : 64 GB | Боја : Злато.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Samsung Quad Core Процесор, 1.2 GHz 16 GB Flash Меморија, 1.5 GB RAM Меморија.Слот за micro SD Картичка (До 128 GB) Екран Резолуција :

Повеќе моќ — сега со нов 8ми Генерација Intel Core процесор.Оперативниот систем, Windows.Систем ram меморија тип, d

【Долго траење на Батеријата】На 10.Со Google game masters сертификација, таблет поддржува преземање на апликации

Microsoft Surface Pro 4 12 3" Таблет (Пен и тип на покритие се Продава Одделно) Напојување.Убавина да се одржи и ете П

12.9инчен LEDпозадинско осветлување IPS LCD Мултиекран на допир отпорно на Гребење стакло w / oleophobic слој; i OS 9 (

9.7инчен LEDпозадинско осветлување IPS LCD Мултиекран на допир отпорно на Гребење стакло w / oleophobic слој; i OS 9 (н

11 b / g / n, Bluetooth : Bluetooth 4.1 фунти, за иста тежина како шише кока кола(500ml) — е многу пренослив уред кој может

Бесплатна Надградба на Windows 11 Кога се на располагање, Intel Celeron N4000 На 1,1 GHz ПРОЦЕСОР со Брзина 2.6 GHz Пукна Фре

СТРАШНИ, ДОБАР КВАЛИТЕТ ЗНАК : Добар изглед, интересно, симпатична, добар подарок идеја, издржлив и лесен

2 GHz референтни фреквенција, 5.Мрежа : 802.Ново дизајнирани gamepad со поделени стрелките на тастатурата, проти

4 инчен дисплеј носи вашите содржини за живот во брилијантен боја дали во затворени простории или на отв

ТАБОТ9 G Андроид Таблет Карактеристики Андроид 8.1 Орео ОДИ и Google Мобилните Услуги кои брзо lauches апликаци

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Зачудувачки 10.9Инчен Течни Ретината се Прикаже и со Вистински Тон и P3 Широка Боја.A14 Bionic Чип со Нервните М

Оваа обновена производот е тестиран и сертифициран да работи правилно.Производот ќе имаат ситни флеки

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Please wait...