0
clear
  • Wrangler Жените Аура Веднаш Слабеење Средината на Пораст се Подигне Намали Жан
  • -20%
  • -20%
Wrangler Жените Аура Веднаш Слабеење Средината на Пораст се Подигне Намали Жан

Wrangler Жените Аура Веднаш Слабеење Средината на Пораст се Подигне Намали Жан

DEN 699.84

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.На Инстант Слабеење од жан Аура од Жените на Wrangler карактеристики потпис на стомак control panel, слабеење страна шевовите, а не јазот корселе.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Копче затворање.Машина За Миење.Глорија Вандербилт брендирани копчето и навртки.Класичен 5 џеб дизајн т

Машина за миење топло со слични бои само.Направени за автентични каубојци и носени од страна на светски

100% Памук.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Седи на половината.Тенок преку седиште и бедрото.Поди

98% Памук И 2% Spandex.Патент затворање.Машина За Миење.Inseam : на располагање во 30", 32" 34".ОДГОВАРА : Средината на п

97% Памук, 3% Spandex.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.ДИРЕКТНО ОДГОВАРА.Со директно одговара преку ко

100% Памук.Копче затворање.Светлината Камен Тексас Се Мијат Карактеристики Рака Пескарење, Whiskering, Мелење

92% Памук, 6% Полиестер, 2% Elastane.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Inseam : на располагање во 30", 32" 34".ОДГО

98% Памук И 2% Spandex.Патент затворање.Машина За Миење.Inseam : на располагање во 30", 32" 34".ОДГОВАРА : Средината на п

Ова каубојски намали жан е изградена со автентична пет џеб стил : (1) види џеб, (2) пред лажичка џебови, (3) back

92% Памук, 6% Полиестер, 2% Elastane.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Inseam : на располагање во 30", 32" 34".ОДГО

Изграден по носталгични undercurrent на Американа наследство, брендот го одбележува богато наследство на авт

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Копче затворање.Машина За Миење.Глори

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 70% Памук, 28% Рециклиран Полиестер, 2% Spand

Мажите wrangler каубој намали оригинални тенок одговара западните фармерки.Тоа не е прашање што овој класи

Ова удобно, трајни тексас стои тестот на времето, со класичен мие и секојдневна намали направени за рабо

100% Памук.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.ОПУШТЕНО СЕ ВКЛОПУВААТ.Изграден со една релаксирана

Копче затворање.Машина За Миење.Глорија Вандербилт брендирани копчето и навртки.Класичен 5 џеб дизајн т

Пакет се вклучени : 1*жените фармерки панталони Големина : ве Молиме проверете ја големината на табелата

Please wait...