0
clear
  • Кембел е Добро Да! Пилешко Глупак Супа, 16.2 оз. Лименки (Пакување од 4)
  • -20%
  • -20%
Кембел е Добро Да! Пилешко Глупак Супа, 16.2 оз. Лименки (Пакување од 4)

Кембел е Добро Да! Пилешко Глупак Супа, 16.2 оз. Лименки (Пакување од 4)

DEN 191.04

Достапност
Достапно за нарачка

ЦЕЛИСХОДНИ, ХРАНЛИВИ СОСТОЈКИ : Ова пилешко глупак супа е направена со внимателно одбрани состојки, како и пилешко на коските супа, пилешко месо без антибиотици, јајце тестенини, моркови, целер, и бел грав.15 ГРАМА НА ПРОТЕИНИ : Направен со пилешко без антибиотици, оваа пилешко глупак супа е добар извор на протеини* со 15 грама протеини по можат да *Види Исхрана Информации за Натриум Содржина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Тип На Производ : Намирници.Објектот Пакет Димензија : 10.591 cm L X20.396 cm W X27.787 см Х Точка Пакет Тежина : 12.0 ozs.Зе

Please wait...