0
clear
  • Juipniss 20 Пара Рамна Боја Shoelaces за Скејт-Патики Чевли Чизми и Спортски Чевли
  • -20%
  • -20%
Juipniss 20 Пара Рамна Боја Shoelaces за Скејт-Патики Чевли Чизми и Спортски Чевли

Juipniss 20 Пара Рамна Боја Shoelaces за Скејт-Патики Чевли Чизми и Спортски Чевли

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

100% Полиестер.Материјал : изработени од полиестер, таписерии изработка и нема pilling.Големина : секој shoelace мерки(L x W) 100 x 0,8 cm / 39.37 x 0.31 инч.Боја : 20 различни бои на shoelaces кој никогаш нема да избледи, живописни бои направи имате различни стилови секој ден.Издржливи и перат, ја заменува сите стрингови.Се применуваат : совршен за било кој тип на секојдневен чевли, спортски чевли, чизми или ролери.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ние ќе се реши ефикасно за вас.Клучни зборови : плажа чевли за пешачење чевли мека чевли за дами чевли че

100% Полиестер ✔Материјал : полиестер ✔Големина : 47 инчи (120cm); Боја : Црна / Бела / Црвена / Зелена / Блу /

Големината ќе се разликуваат во зависност од бројот на претходно биле вклучени или отвори го имате во в

Ние ќе се реши ефикасно за вас.Благодарам многу.жените со рамни сандала мажите рамен сандала чипка санд

Полиестер,Најлон.СОДРЖИНА : 32 парови (64 laces) на рамен shoelaces во 16 различни бои во еден сет ќе се продаваат за

Еластична,Полиестер.Изработен од Полиестер и Гума.Добро гума за џвакање, лесно да ги собере различни ви

Оксфорд 1 ЕКСТРА ИЗДРЖЛИВИ : Нашите фустан чевли laces се направени од 100% долгоглавен природни влакна, со в

Одговара на повеќето спортски чевли, патики.Одлично за мажи & жени Тркачи за Водење на Triathlons или Маратон

Кадрава shoelaces сет : ќе добиете 12 парови на кадрава чевли laces достапен во класична бои, богати бои и доволн

Еластична.Без вратоврска Алкохол Систем.Обезбедува вашиот патики стилски чиста изглед.Заклучете го ва

100% Памук.ВИСОК КВАЛИТЕТ на восок заврши дава laces прекрасен сјај, сјај, сила и издржливост.На восок заврши

Еластична,Силикони.Увезени.Збогум Вратоврска.Пак чипкаup чевли во лизгаons.Доверба градител на деца кои т

ЧипкаДо затворање.Гумен ѓон.Одговара на повеќето чизми со 14 претходно биле вклучени (7 по страна).премиу

Боја може да се разликува малку поради боја поставката на секој поединец да го следи.Широк апликации : о

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

100% Полиестер.Увезени.Важно : Вистинските бои може да варира во зависност од бојата на вашиот екран порад

Нема повеќе laces доаѓање врати назад за време на вашиот бегство, циклус или фитнес сесии.Објектот мора да

Полиестер / Еластична 100% .Направени во САД или Увезуваат.Еластичен еластичен материјал дизајниран да ос

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.МОДЕРЕН СТАН БЕЖ ЧЕВЛИ LACES ЗА ПАТИКИ :

Ќе биде изненадување тоа што буквално се 2 пара(4 индивидуални laces)што е доволно за 2 пара чевли кога цел "1

Вистински ткаенина бои може да биде малку поинаква од онлајн бои поради различни компјутерски екран и с

Одлична за сите патики висока врвот патики, спортски, тенис, кошарка, бејзбол, одбојка чевли, чизми и пов

ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Нашата Еластична чевли laces Само носи чипка и затегнете ја завртката за заклучувањ

летото сандали дише сандали мека сандали удобно сандали мека чевли удобни чевли платформа чевли криста

Се повлече На затворање.Клучни зборови : плажа чевли за пешачење чевли мека чевли за дами чевли чевли го

Еластична,Силикони.Висока Затегнувачка Цврстина Направен од висок квалитет на еластична и nontoxic силико

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Пакување : 2 Пар(4 Laces)тенис чевли laces 24 и

Please wait...