0
clear
  • DecorStar Led Светла за Спалната соба, 50ft (2 Ролни 25ft) Bluetooth Led Лента, Светлата, 40 Копчиња IR-Далечински со Стан Контрола Музика Sync Боја се Менува Led Светло Ленти за Спалната со
  • -20%
  • -20%
DecorStar Led Светла за Спалната соба, 50ft (2 Ролни 25ft) Bluetooth Led Лента, Светлата, 40 Копчиња IR-Далечински со Стан Контрола Музика Sync Боја се Менува Led Светло Ленти за Спалната со

DecorStar Led Светла за Спалната соба, 50ft (2 Ролни 25ft) Bluetooth Led Лента, Светлата, 40 Копчиња IR-Далечински

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

За музика пуштена од мобилен телефон може да синхронизирате го светлото за да победи на секоја песна.Бојата и брзина на светлината може да биде автоматски поставена во согласност со ритамот; исто така, можете да поставите LED светло лента за да го вклучите/исклучите Време или да го промените режимот.Како да се поврзете на СТАН правилно ?.Чекор 3 : откине пластична на селотејп и се држи на лента за било каква мазна,чиста и сува места.СТАН има богата функции во 5 начини : боја тркала/музика/микрофон/придружба/времето.Led светло за спална соба има една лента на која е цврсто пејст на задната страна од ѕидот.Чекор 3 : Потоа лента, светлата за автоматски да се поврзе на СТАН.Како да се Intall?.Чекор 1 : ве Молиме преземете СТАН" Среќен Осветлување ". 16 милиони бои избори се создаде шарени атмосфера и да влијае на целата атмосфера на вашиот простор; широко се користи во дневни соби, спални соби, јадење соби, кујни, бироа, кабинети, па дури и на вашиот елка., за подобро да се осигура безбедноста на децата, и нема потреба да се грижите за опасност децата да се допира светлината лента. 【Различни сцени да се избере】Decor Star LED светлата ленти ви донесе сосема нов семејна атмосфера.Ако не ни е потребна толку долго светилка, може да се намали на секои 3 Led диоди заедно сечење на марк, и животот на led светилка е повеќе од 50.Користење на кутијата за контрола, можете да го вклучите/исклучите осветлувањето, прилагоди ја светлината или промена на бојата со притискање на едно копче. 【Музика и тајмерот режим】led светла има вградено во голема чувствителност микрофон.Но, тоа треба да се напомене дека во дресот на светлината не е водоотпорен, ве молиме не користете го во влажна средина.СТАН име е " Среќен Осветлување ", ве молиме да пребарувате и инсталирате апликации во Google play или на Apple продавница или преку QR код на Инструкции/контролер.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

????Мерење : 9.84" x 13" x 1.18" (25 x 33 x 3cm), оваа големина ќе биде совршен држи 81 / 2" x 11" хартија ????Леснолизгајте со па

Идеално осмислена и пакувани за употреба во Хотели, ОДМОР ИМОТ (Air Bn B &VRBO), Мотели, Кревет и Breakfasts, Соби за

Up Start Компоненти Замена 15600735003 контролната шипка за Хонда GX340 U1 (Тип VA2)(VIN# GCAMK1000001) Мал Мотор.Премиум квали

【Се ВКЛОПУВА】Компатибилен со 1992 1993 1994 1995 Хонда Граѓански, 1993 1994 1995 1996 1997 Година, Хонда Граѓански del Sol, 1994

8.5" широк од 9" високи 2 книги.На BDT беше замислен да биде флексибилен за вашиот книговодството потреби.Тоа

Чувајте ги вашите Новогодишни украси безбедни од штетата и прашина со овој складирање сад.Изберете од б

96% Најлон, 4% Spandex.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење ➤ЗАТВОРАЊЕ ТИПза Мажи пешачење товар пантало

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.ткаениниисинтетички.Увезени.Гумен ѓо

Ова е вграден DSP звучна картичка ефекти комплет, вклучувајќи специјални ефекти, глас конверзија, на тере

Со гордост се направени во САД од страна на компанијата дека измислил лични ремените во 1948 година Силна

Одликувајќи се со живописни бои и јасни линии, тоа ќе ви даде домот чувство за секој простор.Платно Ѕид У

Совршен за брз и лесен приказ калибрација со професионално ниво резултати – уреди, споделувате и да ги

Up Start Компоненти Замена 15600735003 контролната шипка за Хонда GX340 R1 (Тип VDE2)(VIN# GCAMK1000001) Мал Мотор.Премиум квали

*Предупредување : Точно на големина : ве Молиме следете ги големина примери подолу*(EX : Големина "Големи п

Целосна Премиум Квалитет Гас Тело Вентил Actuator Собранието.Вклучува Нови Гас Actuator, IAC Мрзлив за Воздушна К

Американскиот Музички постер е висока дебелина на хартија.Тоа е housewarming подарок за вашите пријатели на м

Врвен квалитет на snap приклучокот.Едноставно прилепува во потрошувачка цевка за безбедна одговара.Напр

Одлична играчка за деца 9 месеци и горе, оваа играчка е полн со различни активности за вашето дете да се н

ОДЛИЧЕН БОЖИЌ СКЛАДИРАЊЕ ПОСТАВЕНИ : Едноставно да се заштити и да се обезбеди и вашата елка и Божиќ вен

Оваа кошула е мека & кул да се носат како што е фино плетени со лесна текстура ткаенина.Прирачник Мерења

????ПАКЕТ ВКЛУЧУВААТ Душекот кат перница за јога * 1 парче ????СИГУРЕН МАТЕРИЈАЛ душекот плажа мат влошки е

Удобен : Нашата влагадел за пакет им овозможува на вашиот брише за да остане свеж подолго.Секој избрише

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Зајакот Крзно.Совршен ладното време моден додаток за да се задржи топло пријатна и стилски.Дебела кадиф

Please wait...