0
clear
  • Make-up Отстранување на Облека од 4 Брои, Избришете го Лицето Со Danielle Претпријатија Претпријатија Претпријатија
  • -20%
  • -20%
Make-up Отстранување на Облека од 4 Брои, Избришете го Лицето Со Danielle Претпријатија Претпријатија Претпријатија

Make-up Отстранување на Облека од 4 Брои, Избришете го Лицето Со Danielle Претпријатија Претпријатија Претпријатија

DEN 1790.40

Достапност
Достапно за нарачка

ВОДА за да се АКТИВИРА : Лесно се отстранува шминка, нечистотија и масло само со топла вода.Нема дополнителни шминка смена задолжителни!.ОДЛИЧНА ЗА СИТЕ ТИПОВИ на КОЖА : мека, кадифен, полиестер-мешавина микрофибер ја елиминира потребата за шминка removers.ИДЕАЛНИ ЗА ПАТУВАЊЕ : Оставете платно во вашиот козметички торба за брз и лесен допир и прозорци.ЗА НАЈДОБРО КОРИСТЕЊЕ : Машина за перење пред првата употреба.Висат сува.Целосно натопете крпа под топла вода и користете кружни движења на лицето, се нежни околу чувствителните области.ОБНОВЛИВИ : Избришете го Лицето ја елиминира потребата за непотребното шминка отстранување методи.ВКЛУЧУВА : 4 Облека во смели бои за да одговара на било какви козметички гардероба.Стил : оригиналот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ЛИЦЕТО ЧИСТЕЊЕ : Пакување од 30 претходно навлажнета towelettes може да се користи како шминка смена брише или

25број на ултрамеки претходно навлажнета шминка смена чистење брише, патување пакет големина погодно за

Високо квалитетни материјали со супер меки и абсорбента.Главни Карактеристики : Еднократно и лесно да с

1 Чисти и ги отстранува нечистотијата и шминката (дури и водоотпорен маскара!) 2 Мирисслободни и формулир

АХА / BHA, ДЕТЕЛИНА, И CALENDULA АХА / BHA минимизира појавата на порите и хиперпигментација, со истовремено подо

Smooths & replenishes кожата на природната хидратација како што се чисти.Работи длабоко во кожата површината за н

4 пакети Ретинол или Колаген Шминка Чистење Брише.Изберете помеѓу Колаген (Розева) или Ретинол (Сино)...

2 пакети на 30 брои L'Oreal Париз Revitalift шминка смена чистење брише нежно и темелно да се отстрани нечистотиј

✅【ДВЕ Ветувања】① најновите текстилната технологија, двојноlayer материјали, нашите пешкири се повеќе о

ЗА СИТЕ ТИПОВИ на КОЖА : На epielle Оригинални Чистење Шминка Смена Брише нежно ги отстранува остатоците и ш

SEPHORA ЛУБЕНИЦАТА ЧИСТЕЊЕ БРИШЕ : Ова се чистење и exfoliating шминка отстранување брише.РЕАЛНИОТ ЖИВОТ, ЗНАЧИ В

Тип На Производ : Кожата Чистење Избрише 1 На Yes За Да Краставици Благотворно Противалергиски На Лицето С

6 Pack Шминка Смена Облека, изработена од 100% полиестер материјал, мека и мазна.Висок квалитет микрофибер ш

* Производот е направен од висок квалитет на superfine влакна ткаенини, на влакна со дијаметар од 0.4 microns, со ф

Не постојат parabens или сулфати, НЕМА да остави ОСТАТОЦИ и се направени во САД со сите природни ботанички с

Пакетот вклучува : Секој пакет содржи 12 мека washcloths,секој крпа мерки 12 x 12 инчи / 30 x 30 cm,голема големина за ч

100% памук, lintбесплатно, големи сува избрише 7.87 Х 7.87 во.Екстра дебели дизајн, високо абсорбента.За бебето ,

Супер меки : Висок квалитет microfibre, кој ви дава неверојатно мекост, како ако вашето лице допре облаците.Ду

Please wait...