0
clear
  • Sepano 4 Види Winder со Исклучување на Јапонски Мотор Четири Часовници Ротација за Чување на Екранот Полето за Автоматски Механички Часовници
  • -20%
  • -20%
Sepano 4 Види Winder со Исклучување на Јапонски Мотор Четири Часовници Ротација за Чување на Екранот Полето за Автоматски Механички Часовници

Sepano 4 Види Winder со Исклучување на Јапонски Мотор Четири Часовници Ротација за Чување на Екранот Полето за

DEN 2399.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Исклучителен Дизајн】 Домот природни рака-дизајн, премиум квалитет дрвена школка со луксузни пијано лакирани ќе внатрешни работи со ултра мека и еластична СТП перница може да биде компатибилен сите големини на часовници со различни брендови.Комбинираат ексклузивни амортизирање технологија и прекрасен изглед совршено. 【Исклучителен Дизајн】 Домот природни рака-дизајн, премиум квалитет дрвена школка со луксузни пијано лакирани ќе внатрешни работи со ултра мека и еластична СТП перница може да биде компатибилен сите големини на часовници со различни брендови.Комбинираат ексклузивни амортизирање технологија и прекрасен изглед совршено. 【Независни Моторна Контрола 】 Еден контрола knob по грамофони, ова автоматски се види winder може да се извршува на различни часовници со различни режими во исто време, а исто така го продолжи животот на вашиот сакан часовници. 【Лесен за Употреба】3 насоки (насока на стрелките на часовникот, контра-стрелките на часовникот, и двете) и 4 rotaion режими, можете да изберат правото начини за вашата сакана часовници и да ја направат работата попрецизно.Ако вашиот гледате не е компатибилен со watch ликвидација, ве молиме да бидат слободни да контакт. 【Она што ќе Добиете за】 18 месеци се грижи слободен гаранција, 24 часа интимни услуги на клиентите.Види winder *1, Адаптер *1, Ткаенина за Чистење*1, Прирачник*1, Гаранциона картичка *1.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ве молиме овозможи 13cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Издржливи се Види Winder : На Еден види

Притиснете го копчето за LED светло контрола копче за да ја смените бојата од црвеназелено сина(цијансин

Ние не deviated од тоа ветување, бидејќи.Нашето специјално дизајнирани компактен автоматски се види winder кут

Дополнителни карактеристики : Телескопски види држачи за сите види рака и нараквица големини;LCD дисплеј

LED внатрешни работи светлина ќе обезбеди совршен изглед на вашата колекција.А види winder е уред со електри

LCD Контрола.Со овој Волта winder, вие сте во можност да изберете брзина (TPD) поставување на 650, 900, 1350, или 1800 revol

►МОДЕН ДИЗАЈН : MOZSLY види winder избрани кожа и јасно акрилик стакло им даде на овој делукс види winder кутија у

Спиење тивко и супер времетраење Јапонски мотор 10~20 DB = звукот на ветре, да се види winder за rolex автоматски

Направени од високо квалитетен материјал,издржлив,практични.Големина : Прибл.14x8.6x6.1cm / 5.51x3.39x2.40inch.За Часо

3 инчи Тежина : Околу.5 ротација секоја минута, го задржува движење во разумен состојба на ветрот, ниту но

(Mode 4) 1000 TPD 10 врти секој 432 секунди, ротира за 12 часа, а остатокот за 12 часа, а потоа се повторува...

ПРИМЕНА : круната winder може да се користи кога им се овозможи одредување на гарантираат за механички часо

СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : Големина приближно 14.5 x 14 x 15.5 cm / x 5.7 5.5 x 6.1 во, АА батерии тоа го прави, мобилен winder.Тоа

Универзални AC адаптер (100–240 V, 50 / 60 Hz) ⭐ ВНАТРЕШНИ работи ОСВЕТЛУВАЊЕ : Вашиот види колекција ќе изгледа

Кога да се Користи : Ако се види веќе престана да се движи или да ја види ќе престане да работи, ве молиме

Го види winder е еден вид ofprinciple со која се симулира вибрации на човековите зглоб автоматски windthe механички

Please wait...