0
clear
  • МОРСКИ ГРАД Snap Заклучување Baitwell Приклучоци Лесна Употреба Силен и Здрав Казна Заврши Мозоци Приклучок со Иновативен Дизајн за Брод Јахта Кајак Морски (3/8 инчи) (Пак?
  • -20%
  • -20%
МОРСКИ ГРАД Snap Заклучување Baitwell Приклучоци Лесна Употреба Силен и Здрав Казна Заврши Мозоци Приклучок со Иновативен Дизајн за Брод Јахта Кајак Морски (3/8 инчи) (Пак?

МОРСКИ ГРАД Snap Заклучување Baitwell Приклучоци Лесна Употреба Силен и Здрав Казна Заврши Мозоци Приклучок со

DEN 454.80

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : Изработени од Месинг & Нитрилна Butadiene Гума & 304 од не ' Рѓосувачки Челик.Овој производ е направен од високо-квалитет на материјал за да ви послужи за годините што доаѓаат.Процес на производство : Печат месинг, Печат 304 од не ' Рѓосувачки Челик.Тоа ќе ги задоволи вашите потреби и ќе ја испорача одличен квалитет.Димензии : 3/8" дијаметар.Стрелките на часовникот се сврти на справи со стегната приклучокот, и месинг лост прилепува надолу за да го заклучите, одговара најмногу мамка велс.Внимателно стокмено за да одговараат на вашите специфични пловењето потреби.Пакет Содржина : МОРСКИ ГРАД Snap Заклучување Baitwell Приклучоци - 3/8" (се Продава по пакување од 2).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Пакет Тежина : 68g / 2.4 оз.Гума дијаметар : 32милиметри , погодни само за 1.25 инчен(11 / 4)дупка.Солиден отпорни

Пакет должина : 38.354 cm.Пакет ширина : 16.764 cm.Пакет висина : 8,89 см.Тип на производ : ОПРЕМА за РИБОЛОВ.Се вклоп

Please wait...