0
clear
  • Змеј Дру Backhoe Играчка Изградба Камион | Пред Loader и Багер Лажичка Камион за Деца и Години
  • -20%
  • -20%
Змеј Дру Backhoe Играчка Изградба Камион | Пред Loader и Багер Лажичка Камион за Деца и Години

Змеј Дру Backhoe Играчка Изградба Камион | Пред Loader и Багер Лажичка Камион за Деца и Години

DEN 359.76

Достапност
Достапно за нарачка

Вистински работни делови : копање рака се протега и swivels 360 степени, и пред багер лопата топки и го носи.Копа рака се протега 9.Голема-време забавно 9.Голема-време забавно 9.Часа на копање авантура!Автентични дете-напојува игра Студии покажуваат дека имагинативна игра sharpens детски развој умови и им помага да научат подобро.Вистински работни делови : копање рака се протега и swivels 360 степени, и пред багер лопата топки и го носи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ограничено издание.Бренд нови кутија.Детални надворешноста.Вистински гуми.Официјално лиценцирани про

Висок Квалитет на Играчка Автомобил : автомобилот е направен од високоодделение цинк легура органски у

Ние ќе се обезбеди попродажбата на услугата се додека не се задоволни.Тоа е добра декомпресија играчка

Ограничено издание.Бренд нови кутија.Хром акценти.Вистински гуми.Точнонаскала детали.Умрефрлија метал

Материјал : Алуминиум, пластика.Висок симулација изградба модел, изграден од метал и квалитетна ABS пласт

Овој производ бродови во пакувањето што го открива она што е внатре и не можат да бидат скриени.Зум и splat

Функција : Таа има повлеченазад функција, која може да се добие напред моќ со повлекување на телото наза

Скала модел, оригинални и да скала за возрасни колектори.Ова не е играчка.Mini Kits се оригинални Herpa модели

Материјал : Умрефрлија автомобил модел, направени од цинк легура, со пластичните делови, гуми, изработка

За разлика од додавање на овие технички карактеристики на производителот, исто така, overhauled дизајн соодв

ГОЛЕМАТАТО ИЗГРАДБА ИГРАЧКА СЕТ ВКЛУЧУВА сè што вашето дете треба да се создаде совршена градилиштето,

Автентично лиценцирани.Умрефрлија тело и гуми.Детални внатрешни работи.Отворање на хаубата, вратите и

Детални умрефрлија реплики.Официјално лиценцирани.Ново tooled со сложена одлеаноци.Greenlight произведува умр

Направи модел на автомобил според обликот на оригиналниот автомобил, со врвен изработка и богати детал

Напомена : 1.Научен и практичен дизајн за играње! Ако производот има проблеми со квалитетот, ние ќе замен

Место на автомобилот на теренот, држете го притиснато автомобил тело и се повлече назад, колата ќе вози

ul>Сосема нов 1 / 87 (ХО) скала diecast модел на 1959 година ГМ PD4104 Motorcoach Автобус "Хамилтон" "Канада Тренер Линии" Ср

Please wait...