0
clear
  • Спектри Премиум 0210036 Акумулаторот
  • -20%
  • -20%
Спектри Премиум 0210036 Акумулаторот

Спектри Премиум 0210036 Акумулаторот

DEN 252.96

Достапност
Достапно за нарачка

OE дизајн за да се обезбеди точно одговара и функција за лесен пад-во инсталацијата.Квалитетот лемење за да се спречи протекување и зголемување на издржливост.Висок квалитет desiccant да ги апсорбира максимална влага во системот.Приклучоци се ограничени и затворени за да се обезбеди остатоци-слободни и квалитет на производот во инсталацијата.Иновативни инженеринг, производство, технологија и контрола на квалитет се осигура дека Спектри Премиум Акумулатори ги исполнуваат или надминуваат извршување на оригинална опрема акумулатор или приемник посува тие замени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Сосема Нов, OE замена : UAC брендирани Посува 100% Фит!Додадете вашиот автомобил (година / направат / модел) за

Please wait...