0
clear
  • Seropy се Тркалаат Јадење Сушење Рек Над Мијалникот за Кујна RV Потоне 17.8x15.7 Инчен Кујна Сушење Рек Виткање Јадење Drainer Мат Возен Јадење Рек Свитлива Потоне Рек Нерѓосу?
  • -20%
  • -20%
Seropy се Тркалаат Јадење Сушење Рек Над Мијалникот за Кујна RV Потоне 17.8x15.7 Инчен Кујна Сушење Рек Виткање Јадење Drainer Мат Возен Јадење Рек Свитлива Потоне Рек Нерѓосу?

Seropy се Тркалаат Јадење Сушење Рек Над Мијалникот за Кујна RV Потоне 17.8x15.7 Инчен Кујна Сушење Рек Виткање

DEN 695.76

Достапност
Достапно за нарачка

ТОПЛИНА БЕЗБЕДНО : До 400°F (204°C).Совршена куќа за организација и складирање.Одговара да RV потоне, двојно тоне, еден потоне, countertop и маса.Ве молиме контактирајте со нас за цел детали страница за било кое прашање.Дефинитивно одличен подарок за вашите родители, семејства и пријатели.Ве молиме мерка вашиот мијалник пред да купите.Како што е совршен trivet за заладување жешки тави од рерна или stovetop, или замрзнатата статии од фрижидер.Голем плус на кујнски прибор и стан потреби.Ова јадење сушење мат исто така, може да се користи како кујнски мијалник caddy, потоне маска, потоне мат, сунѓерот носителот, овошје hammock, над мијалникот colander, кујнски мијалник организатор и RV складирање. 【ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ за】 : Голем мијалник сушење рек 17.【НАД МИЈАЛНИКОТ СУШЕЊЕ РЕК】 : 17. 【МУЛТИ-ЦЕЛ】 : Овој преклопен потоне јадење сушење рек не само што може да се користат како антена drainer за воздух-сушење прибор, како што се мијат чаши, тави, чаши, чаши, чинии, садови, стакло, прибор за јадење, но исто така и како зеленчук colander за овошје и veggie миење; или како што не се лизга trivet мат за топла лонци или bakeware на countertop.7"(W) за сушење садови, прибор за готвење, овошје, зеленчук, бебе шишиња, печење производи, итн.Погоден за повеќето садопери и контра. 【ПО-ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА】 : 2-годишна Гаранција на овој пренослив јадење полици за кујна контра.7 inches MATERIAL : SUS 304 нерѓосувачки steel BEARING КАПАЦИТЕТ : До 70 lbs HEAT БЕЗБЕДНО : До 400°F (204°C).ДИМЕНЗИИ : L17.МАТЕРИЈАЛ : SUS 304 од не ' рѓосувачки челик.Ве молиме мерка вашиот мијалник големина пред купување на овој навивам јадење сушење рек!. 【ЗДРАВ за ЈАДЕЊЕ РЕК】 : Направен на 304 Нерѓосувачки Челик со трајни изградба, расклопна јадење сушење рек над мијалник е здрав, рѓа отпорни, анти-лизга, водоотпорен; поддршка до 70lbs, не е лесно да се наведнуваат или пресврт со тешки садови.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Овој Прибор за јадење Drainer е организатор за spatulas, дрвени лажици, whisks, супа, мешалки, маша, стапчиња за јаде

Може да се користи за да се прикаже различни плочи, порцелан, dinnerware, слика рамки и повеќе.89 во 16cm / 6.опис

1.Овој производ е добар избор, тоа е полесно да се користи и што го заслужуваат тоа 2 Мултифункционална ку

ТАКВИТЕ ПОТРОШУВАЧКА : Креирајте Здравје средина со одржување на вашиот чистење уреди сува.Потрошувачк

Големина : 17.3" x 11.2"новата големина е повеќе погоден за повеќе кујнски мијалник во сад.И може да го намали

6 in Load Имајќи : Прибл.Ви благодариме за вашето разбирање.Решетката е направен од нерѓосувачки челик, а на

Тоа е комбинација на стил со функционалност.Сад рек не се свитка откако насобраните.Оваа експанзивна ко

Домаќинство складирање на мозоци багажник, мултифункција на мозоци багажник, чувајте го сув и чист.Не с

Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку

【Супер простор за складирање】2 слоја дизајн.Должината и простор се 130% пати во споредба со слични јадењ

Големина на : сад сушење решетката е 17"(L)*13"(W)*0.4"(H),ве молиме да се измери вашиот мијалник пред купување.ак

Ги чистат со влажна крпа.Различни големини и стилови за да одговараат на вашите индивидуални простор и

Сад Рек карактеристики цврсти пластични изградба, отстранлив мозоци одбор, и utensil чаша со две прегради.У

Extender помага да додадете висина на 19.75 x 19.75" Opti Clean миење rack (се продава одделно) за чување и транспорт на оч

Доколку просторот е на премија во вашата кујна, ова јадење решетката е идеален за создавање на паметни с

【3 Ниво Дизајн】Xcosrack јадење рек усвојува двеplusеден дизајн.Постои одводнување тава на дното дека може да

Направени со користење на висококвалитетни, трајни пластика.Опремени со преносни лажица, вилушка и нож

1.Сад Drainer кошница е НАПРАВЕН ВО ИНДИЈА...Материјал : се Направени од издржлив тешкидолжност пластика, еко

Оваа стапка е свитлива, лесен за чување, не заземаат простор, и може да се сместат предмети compactly.Користе

Please wait...