0
clear
  • Papablic Мини Преносни Патување Бебе Шише Потоплите
  • -20%
  • -20%
Papablic Мини Преносни Патување Бебе Шише Потоплите

Papablic Мини Преносни Патување Бебе Шише Потоплите

DEN 467.76

Достапност
Достапно за нарачка

Unscrew преносни шише потопол и отстрани затоплување капа. д-Р Браун, Philips Avent и Evenflo бебе шишиња.Едноставно истурете топла вода во потоплите и печат на врвот.Овој вакуум изолирани потоплите држи вода топла за целиот ден.Патување со малечки не е лесно, но има право опрема може да го направи сите разликата.И двете ќе се загрее безбедно, брзо и рамномерно.Ова е особено точно кога се работи за хранење на бебето on-the-go!Затоплување храна, формула или мајчино млеко е брзо со Papablic Преносни Бебе Шише Потоплите.Овој модел НЕ е компатибилен со Comotomo и Tommee Tippee шишиња.Кога е подготвен за употреба, вметнете празно шише/млеко торба/храна тегла во затоплување капа.Хит на заклучување копче, а потоа истурете на топла вода од термички сад во затоплување капа.Пополни термички изолирани сад со свежо варено вода и се зацврсти на капакот безбедно.Па кога хранење време ќе пристигне, сите што треба да направите е да се прелива вода во затоплување купот и се потопи бебе шишиња или храна.Водата останува топла за целиот ден.Одговара Најпопуларните Шишиња : Компатибилен со Medela, проф.Лесен и Компактен : Слични по големина на шише за вода или Термос, во овој простор-решение за заштеда на совршено се вклопува во вашиот пелена торба!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Го заменува OEM : Ariens 07501900 MTD 7310108 ТројаBilt 1719268, 7310108 Одговара на Модели : Ariens Повеќето контрола глави ТројаBil

Drawstring затворање.Машина За Миење 【Премиум Водат Мека Ткаенина】Бермудски Панталони се изработени од Polym

Целосна Премиум Квалитет Гас Тело Вентил Actuator Собранието.Вклучува Нови Гас Actuator, IAC Мрзлив за Воздушна К

✦RIAH МОДА✦ Ние нудиме висок квалитет, стилски мода накит & додатоци на многу прифатлива цена.Дизајниран

Во текот на процесот на производство, производот неизбежно ќе биде изгребани, ве молам прости ми...

Врвен квалитет на snap приклучокот.Едноставно прилепува во потрошувачка цевка за безбедна одговара.Напр

Замена за 20042008 Ford F150 Нови Тело (НЕ Наследство) [20062008 Линколн Марк LT].Комплет Вклучува : 2x Пред Горниот Кон

Рака Мие Само.Материјал : Супер Топла И Мека Доволно, Дише, Пријатно, Удобно.Функција : Женска Преголеми Sw

Удобен : Нашата влагадел за пакет им овозможува на вашиот брише за да остане свеж подолго.Секој избрише

Отпорен на вода Далечински Бас Контрола IPX6 Номинална (поздравниотдоказ, не подводни), Наменети да биде Р

100% Памук 1 Покрие Само, Вметнете Не Се Вклучени.Големина : 32 во (80 cm) дијаметар.Направени Во Индија.Материј

Со гордост се направени во САД од страна на компанијата дека измислил лични ремените во 1948 година...

СУРОВИНИ SUPERFOOD СНЕК Тоа е совршен за на пат snacking.Исто така, можете да го додадете во вашите житарки, сала

Се продаваат како 1 Секој.Растенијата добиени ензими ги отстранува заглавени на храна и маснотии природ

????【Издржлив Материјал】Рачни мијалник sprayer комплет направени од издржлив висок квалитет, од нерѓосува

Чувајте ги вашите Новогодишни украси безбедни од штетата и прашина со овој складирање сад.Изберете од б

Идеално осмислена и пакувани за употреба во Хотели, ОДМОР ИМОТ (Air Bn B &VRBO), Мотели, Кревет и Breakfasts, Соби за

Одлична играчка за деца 9 месеци и горе, оваа играчка е полн со различни активности за вашето дете да се н

Пустината Поети Инките Бобинки Органски, Суровини, СонцеСушени Superfood (8 Унца Торбичка).Состојки : Органс

ПРИРОДНИТЕ : Фосфатслободни и sceptic резервоарот безбедно.ECOLOGO уверение за својата намалено влијание врз

8.5" широк од 9" високи 2 книги.На BDT беше замислен да биде флексибилен за вашиот книговодството потреби.Тоа

*Предупредување : Точно на големина : ве Молиме следете ги големина примери подолу*(EX : Големина "Големи п

Please wait...