0
clear
  • NIZYH SK200 Bluetooth Звук Цртан филм Мобилен Телефон, Компјутер DSP Звучна Картичка со Батерија Звучна Картичка, Миксер Живеат Звучна Картичка (Боја : Зелена)
  • -20%
  • -20%
NIZYH SK200 Bluetooth Звук Цртан филм Мобилен Телефон, Компјутер DSP Звучна Картичка со Батерија Звучна Картичка, Миксер Живеат Звучна Картичка (Боја : Зелена)

NIZYH SK200 Bluetooth Звук Цртан филм Мобилен Телефон, Компјутер DSP Звучна Картичка со Батерија Звучна Картичка,

DEN 6336.00

Достапност
Достапно за нарачка

Ова е вграден DSP звучна картичка ефекти комплет, вклучувајќи специјални ефекти, глас конверзија, на теренот се промени и други мултифункционален звучни картички, рачни кондензаторот микрофони, слушалки, микрофон носители, 3-pin XLP 3,5 мм кабел за полнење кабел USB, 3.5 мм аудио кабел. 12 видови на electroacoustics, 9 видови на звучни ефекти (КТВ, ПОП, домаќин, РАП, nitch стил, женски, машки, бебе), 9 специјални ефект начини (се смеат, се бакнуваат, здраво брат, аплауз, аплауз, следете ме јас сум многу Убава, нема смеа, миксер.Reverberation големина контрола, микрофон јачината на ѕвонење и контрола, евидентирање контрола на јачина на звук, музика контрола на јачина на звук, следење на контрола на јачина на звук (headphone функција), теренот-n стил контрола.BT врска : БТ е вклучена стандардно, по подигнување, и на БТ индикатор/моќ индикаторот трепка.Кога поврзани со SK200, на БТ индикатор е секогаш на.Може да се користи за да се поврзете надворешен мобилни телефони.Мобилен телефон/компјутер поддршка : Со две 3.5 mm"во Живо" и "во Живо", dual живеат мобилни телефони; преку "КОМПЈУТЕР телевизија" USB порт, таа ги поддржува во реално време компјутер.Преку "слушалки" од 3,5 mm приклучок, можете да го користите екстра долг кабел за да го поврзете да вклучени жичен слушалки за да се олесни реално време следење на потокот.Боја : Зелена.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Божиќ Wedding Vintage Pullover Врвот.качулка marron rodier за жените џемпери за мажи комплетна поштенски тешка тежина ка

Нашите Хавајски кошули се направени од ВИСОКО КВАЛИТЕТНА ТКАЕНИНА и многу РАЗУМНИ ЦЕНИ премногу во спо

Темелно Чисти и Суви : Наместо трошење дена чекање за шишиња да се исуши на решетката, ова бебе sterilizer и фе

100% Памук.МАТЕРИЈАЛ : Mandala перница маска е направена од 100% памук ткаенини, Екран Печатен Дизајн, обезбедув

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Се повлече На затворање.

100% Памук 1 Покрие Само, Вметнете Не Се Вклучени.Големина : 32 во (80 cm) дијаметар.Направени Во Индија.Материј

Ова е вграден DSP звучна картичка ефекти комплет, вклучувајќи специјални ефекти, глас конверзија, на тере

Оваа кошула е мека & кул да се носат како што е фино плетени со лесна текстура ткаенина.Прирачник Мерења

За брзо почвата ослободување на чинии, садови и flatware.Тешкидолжност формула која што работи брзо.Филмбес

????ПАКЕТ ВКЛУЧУВААТ Душекот кат перница за јога * 1 парче ????СИГУРЕН МАТЕРИЈАЛ душекот плажа мат влошки е

*Предупредување : Точно на големина : ве Молиме следете ги големина примери подолу*(EX : Големина "Големи п

Целосна Премиум Квалитет Гас Тело Вентил Actuator Собранието.Вклучува Нови Гас Actuator, IAC Мрзлив за Воздушна К

8.5" широк од 9" високи 2 книги.На BDT беше замислен да биде флексибилен за вашиот книговодството потреби.Тоа

Со гордост се направени во САД од страна на компанијата дека измислил лични ремените во 1948 година...

Во текот на процесот на производство, производот неизбежно ќе биде изгребани, ве молам прости ми 10 x 4 x 3 cm

Пустината Поети Инките Бобинки Органски, Суровини, СонцеСушени Superfood (8 Унца Торбичка).Состојки : Органс

94% полиестер, 6% spandex.Топло, брз сува и влага wicking.Патент затворање.Рунонаредени термички ткаенина ви пома

Американскиот Музички постер е висока дебелина на хартија.Тоа е housewarming подарок за вашите пријатели на м

534 во / 8586 cm Половината = 3234 во / 8186 cm Голем : Вратот = 1616.Копче затворање.Предниот џеб е голема, така што можа

96% Најлон, 4% Spandex.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење ➤ЗАТВОРАЊЕ ТИПза Мажи пешачење товар пантало

За музика пуштена од мобилен телефон може да синхронизирате го светлото за да победи на секоја песна.Бо

Please wait...