0
clear
  • YQMM 6 Pack Пластични Коверти со Кука & Јамка Затворање, Писмо, Големина, 1.2 Проширување, Поли Плик Папка Бришење Датотека Папка за Документи Чување на Обновливи Коверти ?
  • -20%
  • -20%
YQMM 6 Pack Пластични Коверти со Кука & Јамка Затворање, Писмо, Големина, 1.2 Проширување, Поли Плик Папка Бришење Датотека Папка за Документи Чување на Обновливи Коверти ?

YQMM 6 Pack Пластични Коверти со Кука & Јамка Затворање, Писмо, Големина, 1.2 Проширување, Поли Плик Папка Бришење

DEN 191.76

Достапност
Достапно за нарачка

Трајни Јасно Пластика Коверти : Убав квалитет.Ги користите за да се подредат и да се заштити вашите документи против виткање и нагон за чешање на окото. Боја Код : Шарени датотека папки вклучуваат 6 различни бои.Солза и водоотпорен и лесно да се чисти.5", совршен за секојдневните домашни работи, проекти, документи, данок на датотеки, приходи, и погодна за училиште, колеџ, канцеларии, homeschool , патување, и други прилики. Писмо/ А4. Пластични документ торбичка е совршен за документација, канцеларијата на организацијата, училишни материјали за складирање, и исто така лесно да ги организирате вашите сини картони, билети, списание, документи, фотографии, документи, сметки, фискални сметки, занает проекти, мали играчки, подароци заврши, подарок картички, боички, автомобил конзола, загатки, итн.5 инчи, со 1-1/5 инчен проширување gusset.2" gusset, повеќе има капацитет до 200 листови.Боја : Јасно Вчитување Начин : Топ вчитување Големина : 13inch x 9.✔ 【 Топ-вчитување на Поли Коверти со Кука и Јамка Затворање 】 Оваа пластика коверти со висок квалитет кука & јамка точки за да се осигура дека овие коверти останат затворени цврсто и може да се отвори со леснотија.Направени од високо квалитетни PP материјал, повеќе подебели и издржливи.Голем капацитет овозможи да се задржи повеќе документи или лаптоп во внатрешноста. ✔ 【 Премиум Квалитет Пополнување Папки】 YQMM поли коверти направен од висок квалитет на Полиетилен, дебела и издржлив материјал, и што направи нашата коверти посилно.Карактеристики : Материјал : Еколошки заштитни премиум Полиетилен Пакет : 6 Pack јасно пластика пликови. НАС Писмо, Големина Пластични Папки Датотека : Големина 13"x 9.Овие папки ќе ги задржи вашите важни документи од добивање свиткана или укината.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

18број на 3.32 унца чаши.Подготвени се да се направи вас пот во 3 минути.Ако тоа звучи како вашиот вид на воз

534 во / 8586 cm Половината = 3234 во / 8186 cm Голем : Вратот = 1616.Копче затворање.Предниот џеб е голема, така што можа

Го заменува OEM : Ariens 07501900 MTD 7310108 ТројаBilt 1719268, 7310108 Одговара на Модели : Ariens Повеќето контрола глави ТројаBil

СУРОВИНИ SUPERFOOD СНЕК Тоа е совршен за на пат snacking.Исто така, можете да го додадете во вашите житарки, сала

????Мерење : 9.84" x 13" x 1.18" (25 x 33 x 3cm), оваа големина ќе биде совршен држи 81 / 2" x 11" хартија ????Леснолизгајте со па

Платно Ѕид Уметност и Платно слики се модерен начин да заличи на ѕидовите од вашиот дом, и да се релаксир

Темелно Чисти и Суви : Наместо трошење дена чекање за шишиња да се исуши на решетката, ова бебе sterilizer и фе

Божиќ Wedding Vintage Pullover Врвот.качулка marron rodier за жените џемпери за мажи комплетна поштенски тешка тежина ка

8.5" широк од 9" високи 2 книги.На BDT беше замислен да биде флексибилен за вашиот книговодството потреби.Тоа

Biodegradable.Без хлор.Не фосфат.Еден 48 смета пакет од моќ пакети машина за миење садови детергент.Септички бе

За музика пуштена од мобилен телефон може да синхронизирате го светлото за да победи на секоја песна.Бо

Unscrew преносни шише потопол и отстрани затоплување капа дР Браун, Philips Avent и Evenflo бебе шишиња.Едноставно ис

*Предупредување : Точно на големина : ве Молиме следете ги големина примери подолу*(EX : Големина "Големи п

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Мерење : Поли коверти мерки 7.5 x 5.5 инчен / 19 x 14cm, одлично за чување на приходи, купони, фактура, пари, прове

Пустината Поети Инките Бобинки Органски, Суровини, СонцеСушени Superfood (8 Унца Торбичка).Состојки : Органс

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.ткаениниисинтетички.Увезени.Гумен ѓо

Замена за 20042008 Ford F150 Нови Тело (НЕ Наследство) [20062008 Линколн Марк LT].Комплет Вклучува : 2x Пред Горниот Кон

Идеално осмислена и пакувани за употреба во Хотели, ОДМОР ИМОТ (Air Bn B &VRBO), Мотели, Кревет и Breakfasts, Соби за

Врвен квалитет на snap приклучокот.Едноставно прилепува во потрошувачка цевка за безбедна одговара.Напр

Ова е вграден DSP звучна картичка ефекти комплет, вклучувајќи специјални ефекти, глас конверзија, на тере

Please wait...