0
clear
  • ACDelco Професионални 18P2320 Пред Паркинг Сопирачка Кабел Собранието
  • -20%
  • -20%
ACDelco Професионални 18P2320 Пред Паркинг Сопирачка Кабел Собранието

ACDelco Професионални 18P2320 Пред Паркинг Сопирачка Кабел Собранието

DEN 2095.20

Достапност
Достапно за нарачка

Водечки Производител На Високо-Квалитетни Производи.Меѓународно Реноме За Нашите Разновиден Спектар На Наградуваниот Производи.Целосно Опремени Со State-Of-The-Art Технологија.Сите Производи Се Дизајнирани Со Професионална Во Умот.Постојано Осовременување На Нашите Моќни Уреди За Да Се Исполнат Барањата На Модерниот Корисникот.ACDelco Професионални Паркинг Сопирачка Кабел е високо квалитетна замена компонента за вашето возило е паркинг сопирачка систем.Секој паркинг сопирачка кабел има пластика-обложена челик за да се обезбеди чувствувате отпорност на корозија и да се обезбеди непречено функционирање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Водечки Производител На ВисокоКвалитетни Производи.Меѓународно Реноме За Нашите Разновиден Спектар Н

Сигурен замена дизајнира, развива и тестирани за да одговара на вклопуваат, функционирањето и перформа

Внатрешниот кабли се sheathed и подмачкано да обезбедат долг живот и подобрени перформанси.Флексибилни цре

НЕ се вклопуваат Транс Мазга.Одговара за Kawasaki Мазга 2500 19942000, Мазга 2510 19932002 Одговара за Kawasaki Мазга 2520 19932000

OEстил на платите и на крајот фитинзи обезбеди лесен за инсталација и слични одговара на оригиналот кабл

Внатрешниот кабли се sheathed и подмачкано да обезбедат долг живот и подобрени перформанси.Флексибилни цре

Внатрешниот кабли се sheathed и подмачкано да обезбедат долг живот и подобрени перформанси.Флексибилни цре

Raybestos Паркинг Сопирачка Кабел е дизајниран да ја зголеми коњски сили и подобрување на изгледот на возил

водечки производител на висококвалитетни производи.меѓународно реноме за нашите разновиден спектар н

водечки производител на висококвалитетни производи.меѓународно реноме за нашите разновиден спектар н

Внатрешниот кабли се sheathed и подмачкано да обезбедат долг живот и подобрени перформанси.Флексибилни цре

Вклучува хардвер потребни за лесна инсталација.Пакет Димензии : 5.842 H x 24.384 L x 24.637 W (сантиметри).Пакет Тежи

Внатрешниот кабли се sheathed и подмачкано да обезбедат долг живот и подобрени перформанси.Флексибилни цре

Внатрешниот кабли се sheathed и подмачкано да обезбедат долг живот и подобрени перформанси.Флексибилни цре

Вклучува хардвер потребни за лесна инсталација.Пакет Димензии : 5.842 H x 24.13 L x 24.637 W (сантиметри).Пакет Тежи

oeстил на платите и на крајот фитинзи обезбеди лесен за инсталација и слични одговара на оригиналот кабл

oeстил на платите и на крајот фитинзи обезбеди лесен за инсталација и слични одговара на оригиналот кабл

Внатрешниот кабли се sheathed и подмачкано да обезбедат долг живот и подобрени перформанси.Флексибилни цре

OEстил на платите и на крајот фитинзи обезбеди лесен за инсталација и слични одговара на оригиналот кабл

Raybestos Паркинг Сопирачка Кабел е дизајниран да ја зголеми коњски сили и подобрување на изгледот на возил

Raybestos Паркинг Сопирачка Кабел е дизајниран да ја зголеми коњски сили и подобрување на изгледот на возил

Please wait...