0
clear
  • Антиоксиданс Витамин Ц Серум за Лице - Исполнет со Електролити, Хијалуронска Киселина, Ретинол - 1 мл
  • -20%
  • -20%
Антиоксиданс Витамин Ц Серум за Лице - Исполнет со Електролити, Хијалуронска Киселина, Ретинол - 1 мл

Антиоксиданс Витамин Ц Серум за Лице - Исполнет со Електролити, Хијалуронска Киселина, Ретинол - 1 мл

DEN 383.76

Достапност
Достапно за нарачка

ОДЛИЧЕН!Подготвени за Најдобар?Кожата Секојдневно е посветен на вас добивање на резултати со нашите производи.Се допаѓа или добиете вашите пари назад, нема прашања.КАКО ДРУГО Е НАШАТА ВИТ Ц СЕРУМ РАЗЛИЧНИ?Електролити минерали.Нашите серум помага сочинуваат разликата од дополнување на оваа основна состојка, ние мислиме дека вашата кожа ќе се согласи!.Зголемување на вашата кожа електролити дава поттик во влага, текстурата и изгледот.Може да се примени или ден или ноќ да одговара на вашиот омилен нега на кожата рутина.Ние сме, исто така, додаде ретинол за да навистина се даде на вашата кожа поттик!Светло, мазна, и не-леплива.Природно се случуваат во нашата сопствена кожа, како што се возраста нашите тела природен Хијалуронска Киселина производство буквално капки на половина.Нашите серум е исполнет со Мртвото Море Електролити, како што се Калиум, Магнезиум и Калциум, што може да биде токму она што вашата кожа е thirsting за.Електролити минерали премиер вашата кожа клетки да се одржи нивната максимална количина на вода и се повлече влага во како магнет.БОТАНИЧКИ ХИЈАЛУРОНСКА КИСЕЛИНА - Оваа состојка е како додавање на милиони мали вода кофи дека секој задржете 1000 пати сопствената тежина на чист h2o.Витаминот Ц е моќен Антиоксидант кој помага да се изедначи појавата на брчки и темни дамки и е од суштинско значење за да се кожи колаген.Најдобар спорт и фитнес пијалоци се натоварени со електролити за причина.СТАБИЛНА ВОДА РАСТВОРЛИВ ВИТАМИН Ц - Нашата ѕвезда состојка, моќен антиоксидант, ние ги користиме Натриум Ascorbyl Фосфат, најстабилните форма на витамин Ц.Витамин Ц осветлувајќи лицето серум кој помага да се врати долго трае Влага на кожата.Ние сме, исто така, додаде ретинол за да навистина се даде на вашата кожа поттик!Светло, мазна, и не-леплива.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Единица брои тип : Fl Мл.Додади ја оваа осветлувајќи серум за вашата рутина за glowy, дури, copyми тен.Кој две с

Јоана Варгас Спасување Серум.Концентриран, корективни витамин Ц лице серум кој настани тонот на кожата,

✰ Коса Pro од Watsons H2 O Зголеми Коса Серум 100ml Природни Негување на Косата и Коренот Здрави Растителни Негув

Ја смирува скалпот и дава на косата со забележителни светлината и мекост.Ја подобрува управливост на ко

Види како неколку капки Argan масло коса серум ткаат на нивната магија со поправка на одвојување на косата

Сега, голема изглед на косата е исто така косата кои се напојуваат, зајакната, и заштитени од најчестите

Најдобрите серум на пазарот.Исклучително светлината, за да не се промени боја на косата, посебно дизајн

Обезбедува супериорни antioxidant заштита.Помага во спречување на фотостареење.Помага дебели кожата.Оваа anti

Промовира долготраен, здрава коса.Додава сјај и еластичност.Помага во спречување на идните кршење.Земј

1% ретинол brightens и настани на тонот на кожата.Цели на кожата, бојата и раскинува постоечката пигментација

Лесна формула помага косата да изгледа и да се чувствува новак подолго.Нормативен, Концентрирани, Потен

Алкохол; суши кожата и може да предизвикаат дополнителна штета.Ако го направите завршуваат забележи ра

Има висок процент на хијалуронска киселина која длабоко moisturizes кожата за да се намали проблеми со кожат

За да помогне во slouching далеку мртвите кожата и на мобилните регенерација на кожата.Овој серум содржи Рет

Додека Манго и Tangerine екстракти им помогне на подмладување и ревитализира кожата.Бесплатно следење на бр

1 Шише, Бујна Бенефиции – Зошто се надкомплицираат вашата нега на кожата рутина, со безброј серуми, крем

Лесно да се иритирате Изгуби влага тешко да се реши кожа на Лицето серум.Треба да се избегне очите...

❤Содржи зелениот чај суштината екстракт, навлажнувачки и хидратантен ❤Деликатна сјајна текстура, лес

Кожата Tightener СВ : Обезбедува непосредна антигравитацијата ефект.Регенеративната биоактивни екстракт и

Екстремни Оштетување На Косата Исхрана Системот За Грижа.Помага во заштита на здравјето на косата оште

Please wait...