0
clear
  • Нордиска Трговци Дрвени Кригла Пиво - рачно изработени Ale Tankard - Вклучува Средновековниот Подарок Вреќа - 32 оз
  • -20%
  • -20%
Нордиска Трговци Дрвени Кригла Пиво - рачно изработени Ale Tankard - Вклучува Средновековниот Подарок Вреќа - 32 оз

Нордиска Трговци Дрвени Кригла Пиво - рачно изработени Ale Tankard - Вклучува Средновековниот Подарок Вреќа

DEN 568.80

Достапност
Достапно за нарачка

Нашите занаетчии биле обликување tankards за идните генерации.Истите пломби се користи на дрвени салата чаши и лажици.Конечно, сите tankards се опремени со висок квалитет дрвена основа и ставени со најсилните храна-безбедно епоксидна на располагање.Нордиска Трговци остава stone unturned!. ????Рачно изработени СО НЕГА - тајната состојка на ситно направена ale tankard е грижа што се става во изградба.Тоа е време дека ќе го избра пиење брод како интересни, како вас!. ????ТЕЧЕЊЕ СЛОБОДНИ ГАРАНЦИЈА - Нордиска Трговци tankard не полесниот начин за излез од едноставно лизгање метална обвивка во внатрешноста на кригла. ???? 100% ГАРАНЦИЈА за квалитет - Кога ќе го купите овластени Нордиска Трговци стоки од Daaxo Производи, вашиот производ доаѓа загарантирана од страна на нашите една година гаранција.Потоа, нашите ригорозни квалитет инспекции се осигура дека нема кригла disappoints.????ПИЈАТ ОД ЧИСТА ТВРДО TANKARD - Секој Викинг tankard се направени од штици на манго дрво, исклучително издржлив дрва, & доаѓа снабдени со храна безбедно лак.Плус, со античкиот жито на дрво, не две tankards изгледа токму така.Конечно, секој кригла е спакуван во квалитетот средновековниот burlap вреќа, правејќи совршен подарок за Викинг во вашиот живот!.Големина : 32 оз.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

11 OZ КЕРАМИЧКИ ЧАШИ БЕЛО ВИСОКАКВАЛИТЕТ : Печатење На Двете Страни.Микробранова безбедно.Спакуван, печа

Дизајн Опис : Регионална Печатење, Двострано Печатење.Материјал Опис : Керамички.Производ Перформанси :

Вино, Чаши, кои се Направени во САД! 15oz капацитет на располагање, најмногу одговара на капацитетот за ваш

Дршката е и mellow, удобно да зафат.Голем капацитет, погоден за чај, пиво, вода, сок, млеко и други пијалаци.Н

КЕРАМИЧКИ ПИВО ШТАЈН : Ова пиво штајн е направен од бели керамички со злато намали и Dсправи.Тоа е машина

Куче Првенство 11 Oz Бело Пијат пиво висат со мојот samoyed куче куче љубовник 11 Oz Кригла Чаша Бело Пиво Чаши.

Вино, Чаши, кои се Направени во САД! 15oz капацитет на располагање, најмногу одговара на капацитетот за ваш

Мерки : 5.5" Висина x Дијаметар 4.93".Класичен Кригла Пиво 15oz капацитет.Садот за миење безбедно.Највисок квал

11 OZ КЕРАМИЧКИ ЧАШИ БЕЛО ВИСОКАКВАЛИТЕТ : Печатење На Двете Страни.Микробранова безбедно.Спакуван, печа

Совршен кригла да уживате со вашето омилено пиво, сок, вода и многу други пијалоци!.Голем 17 мл пиво во кри

КЕРАМИЧКИ ПИВО ШТАЈН : Ова пиво штајн е направен од бели керамички со злато намали и Dсправи.Тоа е машина

Дизајниран за секојдневно живеење и забавни лесен за употреба и чување.Housewarming присутни за секое пиво љу

Голем капацитет, погоден за чај, пиво, вода, сок, млеко и други пијалаци.Направени на квалитетот на дрво,

Куче Првенство 11 Oz Бело Пијат пиво висат со samoyed куче љубовник 11 Oz Кригла Пиво во Чаша Бело Чаши.Без разл

Врв На Врв На Трговското Друштво.Германија Германија Pewter Орел Државни Грбови ЛЕ германски Пиво Штајн .5 L

Дизајн Опис : Регионална Печатење, Двострано Печатење.Материјал Опис : Керамички.Производ Перформанси :

Тоа не е само вистински пиво во кригла, но, исто така, може да се користи како украс.Производ Карактерист

Дизајн Опис : Регионална Печатење, Двострано Печатење.Материјал Опис : Керамички.Производ Перформанси :

Please wait...