0
clear
  • 4K Видео Камера видео камера, Ultra HD 48MP 60FPS Vlogging Камера за YouTube 30X Зум Дигитален фото апарат со Екран на Допир,Микрофон,Авто Фокус,Далечински Управувач
  • -20%
  • -20%
4K Видео Камера видео камера, Ultra HD 48MP 60FPS Vlogging Камера за YouTube 30X Зум Дигитален фото апарат со Екран на Допир,Микрофон,Авто Фокус,Далечински Управувач

4K Видео Камера видео камера, Ultra HD 48MP 60FPS Vlogging Камера за YouTube 30X Зум Дигитален фото апарат со Екран

DEN 5999.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Функција богата со видео камера】Ова видео, видео камера, исто така, има бавно движење снимањето,HDMI ™ функцијата и да снимате додека се полни.Пауза функција им овозможи на паузирате снимањето и да продолжите да играте на иста датотека без да започнете нова датотека.Пауза функција им овозможи на паузирате снимањето и да продолжите да играте на иста датотека без да започнете нова датотека. 【Мултифункционален видео камера】Ова видео камера за You Tube, исто така, поддржува време застаруваат и бавно движење. 4 K видео видео камера е опремена со голем капацитет на батеријата и може да снима за 3 часа.Време застаруваат функција на евиденција на процесот на работите се менува и се намалува нив за репродукција.Во прилог, тоа е лицето препознавање насмевка го фати,убавината на лицето,self timer итн.Кога ќе сакате да разговарате со вашите пријатели или семејството, можеби ќе треба оваа функција.Во бавно движење на владата, овој 4 K You Tube камера може да фотографирате возбудливи моменти кога делфини скок од водата и да игра назад на бавна брзина.Совршен за текот на снимањето, vlogging, конференции, видео разговор и така натаму.4 G далечински управувач исто така, може да го контролирате видео камера лесно од било која насока, дури и со објективот худ (во рок од 60 метри). 【Wifi Конекција】 Download "XDV ПРО" АПЛИКАЦИЈА на вашиот паметен телефон, а потоа можете да го контролирате ова дигитална камера, се земе во реално време видео клипови/слики, да пребарувате фото албуми и да ги испратите на социјалните медиуми.Во прилог, тоа е лицето препознавање насмевка го фати,убавината на лицето,self timer итн.Нашите vlogging камерата, исто така доаѓа со напредна HDMI кабел за пренос на висок квалитет на видео клипови/слики на ТВ или проектор.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Главната Спецификации 1 / 2.GСензор (АвтоРотација) за тоа "што е до крајот" уверување.; Професионални Сензо

Sony FDRAX53 видео камера Со дланкатасо големина на видео камера која ги комбинира Zeiss 20x оптички зум објекти

Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Нашите производи се испратени од Кина, и ние ќе ги сноси товар.Н

Внатрешни 32 GB Флеш Меморија Sony МултиИнтерфејс Топла Чевли.8 mm Еквивалент Широк Агол Леќа.Производителот

Пакетот вклучува Panasonic AGDVX200 4 K видео камера со Четири Третини Сензор и Интегриран Зум Објектив (AGDVX200 PJ), 2x

【HD Деца Видео Камера】Овој деца видео камерата може да снима 1080 P HD видео, а исто така се 12 MP фотографии.Т

Боја : 5 P.Пакетот Вклучува : 100 Сетови ( Десен Агол Pin Насловот+Сместување+Crimp) |.Име : KF2510 Колекции.Број на мо

Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Нашите производи се испратени од Кина, и ние ќе ги сноси товар.Н

5 час континуирана време на снимање.Пакување List1x Деца Camera1x 32 GB Меморија Card1x Фото Sticker1x Производ Lanyard1x USB П

За подобрено поврзување, на FDRAX43 е WiFi вклучено, нуди еден допир далечински управувач и споделување корис

Предмет тип : Кабли, Адаптери & Приклучоци 1 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправн

Боја : 7 P.Пакетот Вклучува : вклучуваат 30pcs 3.0 mm Еден Ред Машки Домување.Број на модел : 3.0 MM Еден Ред.Пакето

Боја : 8 P.Пакетот Вклучува : вклучуваат 30pcs 3.0 mm Еден Ред Машки Домување.Број на модел : 3.0 MM Еден Ред.Пакето

Пука стабилна видео а минимизирање на желе.Постигнува до 12 минута лет време!.Caddx Поларните Нано Дигитале

1 / 4 инчи стандард навој дупка можат да бидат опремени со различни поддржува и wristbands.0 Складирање : Надвор

Снимање на видео : На модулот на камерата поддржува 1080p30, 720p60, 640x480p90 снимање на видео функцијата, со силна

Дизајн за : видео камера Полнење Случај за Sony HD Видео Снимање HDRCX440, HDRCX405 камери и видео камери; Канон VIXIA HF

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

АБС МАТЕРИЈАЛ : Овој дигитален видео камера е направен од висококвалитетна ABS материјал, со добра тексту

Please wait...